Cenckiewicz opublikował nagranie z IPN. Wałęsa mówi na nim do Macierewicza: Ale ja prosiłem o teczkę swoją

| Aktualizacja:

Prezydent Lech Wałęsa 29 maja 1992 r., na kilka dni przed odwołaniem rządu Jana Olszewskiego, prosił ówczesnego szefa MSW Antoniego Macierewicza "o swoją teczkę". Wynika to z nagrania wideo z Archiwum IPN, które opublikował historyk Sławomir Cenckiewicz.

wróć do artykułu
  • ~wawa
    (2017-03-28 11:17)
    Skoro Lech załamał się ale potem się podniósł to TW Balbina też ma taką szansę ale czy zdobędzie się na taką zmianę w swoim życiu ?
  • ~xxl
    (2017-03-24 14:47)
    Ten cienki BOLEK probowal Antka przekonac zeby dal mu jego teczke,nie po to zeby z niej usunac HAKI,ale tam byly numery toto lotka ktore chcial wyslac,a wygrana murowana,odbior kasy w SB.Glosowalem na tego BOLKA,i teraz sie tego wstydze,jak wiekszosc spoleczenstwa.
  • ~okil
    (2017-03-23 14:32)
    Jaki on pan...Panem to trzeba sie urodzic.
  • ~Daniel
    (2017-03-21 22:40)
    Dzisiaj zamiast teczki powinien dostać "detencję sądową" ten zwariowany kapuś SB z kościelnymi ozdobami .
  • ~blu
    (2017-03-08 09:46)
    macior to zwykła ******
  • ~lolo
    (2017-03-02 14:35)
    Bolek tak juz obrzydles ze patrzec nie idzie na twoja zaklamana szamke.
  • ~dzinia
    (2017-02-28 01:09)
    Cenckiewicz o wyglądzie gestapowca niech sięgnie do swoich korzeni.
  • ~JS
    (2017-02-27 02:39)
    Jaka to przyjazn ? on juz szuka ratunku u tych co lubia krzyczec lesiu juz za stary by walczyc-a co do duetu toi sie tak to ma jak Bolek i Lolek
  • ~dlugo_pis
    (2017-02-25 18:03)
    ...jak byl bolek to byl i lolek...znaleziono takze tole...sluzby logicznie dobieraly pseudonimy te jak i osoby...zlamac można bylo każdego tak jak bezkarnie zabić...ludzie sami wyskakiwali z okien z rozpaczy jak mówią akta z(a)lamanych
  • ~junak
    (2017-02-25 15:17)
    Leciu balwan.
  • ~Krakus
    (2017-02-24 08:45)
    Walesa zostanie wpisany do historii krwia Polakowi i zasluguje tylko na potepienie . Co za obrzydliwe stworzenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~poszkodowany
    (2017-02-22 16:25)
    Panie Walesa skad ma pan flagi w swoim biurze....? wiem ze nie kupil ich pan w sklepie !!!!!!!
  • ~aśka
    (2017-02-22 10:35)
    no cóż ja tak jak 10 milionów Polaków zostałam oszukana!
  • ~q
    (2017-02-22 08:47)
    Jeden TW rozlicza drugiego TW.
  • ~jaboja
    (2017-02-22 00:21)
    jak dla mnie, to dowodzi tylko tego, ze te wszystkie kwity na Lecha to podrobki macierewicza, cenckiewicza i calego tego ubeckiego swiata z IPN, ktory tak nasiakl ubecka wizja swiata, ze nic im nie pomoze, nawet lekarz.
  • ~Taka ZSRRowska MAĆ
    (2017-02-20 18:58)
    POlszewik za kasę wszystko zrobi nawet wyda kolegów najprzud wyszpieguje KOLEGE a POtem za KAPUJE
  • ~>>>>
    (2017-02-20 11:38)
    Bolek jak tam te sto milionów które obiecałeś Polakom,zwinąłeś je z kolesiami i teraz się obijasz.
  • ~Aksjomat Numer 4
    (2017-02-19 11:54)
    Bagno wciąga! Dla Bolka już nie ma ratunku!
  • ~Lokalny
    (2017-02-19 11:18)
    Bolek! Nie pokazuj się w Węgrowie - bo ci Gołosie spus zczą wperdol!
  • ~Kto nie z Mieciem - tego zmieciem!
    (2017-02-19 11:16)
    A Bolek zawsze był z Mnietkiem - może nawet jeszcze z Mnietkiem Moczarem - i może dlatego wciągnęło go bagno!

Może zainteresować Cię też:

  • Nauczyciel w klasie

    Ile zarabia nauczyciel? Podstawa mrozi krew w żyłach, ale są jeszcze dodatki [STAWKI]

  • Sejm

    Topnieje przewaga PiS nad PO. W Sejmie znalazłaby się też partia Razem. Najnowszy SONDAŻ

  • Andrzej Duda i Antoni Macierewicz

    Nowa wojna na górze? Prezydent Duda oddał salwę w stronę MON

Zobacz więcej