IPN opublikował opinię w sprawie teczki TW "Bolek". "Materiał porównawczy pochodził od 11 osób"

Materiał porównawczy do badania grafologicznego dokumentów z teczki TW "Bolka" pochodził od 11 osób, w tym Lecha Wałęsy - wynika z opinii Instytutu Ekspertyz Sądowych im. Sehna w Krakowie, opublikowanej w środę przez IPN.

wróć do artykułu
  • ~Mini Strand
    (2018-03-09 11:09)
    NO ALE GDZIE TA OPINIA? Przedstawiono jedynie same fakty przekazania materiałów- jakie wnioski?
  • ~MIETEK
    (2018-02-24 16:53)
    SŁABOŚĆ,PRĄD NAPIĘCIE,MALEJE LUB WZRAST ,ZALEZNE OD PIENIADZA ,A CO LECHU TY SĄDZISZ.
  • ~ madzia
    (2018-02-22 18:38)
    antybohater to by sie zgadzalo Tyle ludzi potwierdza kim taki byl a on idzie w zaparte A moze to pomrocznosc jasna
  • ~hihihihhi
    (2018-02-14 13:37)
    czyli głupi i tępy Kiszczak przetrzymywał fałszywki ,ręce mozna załamać,jak Bolek wykiwał SB
  • ~wink, wink
    (2018-02-13 23:18)
    Gdanskie sady najbardziej niezawisle! Tusk na wysokiego komisarza!
  • ~wojak
    (2018-02-09 22:24)
    Opinia Shena jest tutaj tak wiarygodna jak w przypadku wypadku premier szydło.
  • ~Opolczyk
    (2018-02-05 17:47)
    Czy i kiedy Polacy poznają teczki panów Kaczyńskich, nawet te napisane przez IPN.
  • ~Rysio
    (2018-02-05 00:29)
    Bolek idź do ginekologa !
  • ~Boluś daj se sPOkój
    (2018-02-05 00:24)
    POmroczność jasna !
  • ~putto
    (2018-01-30 19:00)
    Podpisywało wielu z biskupami na czele ważne jest co w życiu zrobili Wałęsa jest bohaterem i tego mu Kaczyński nie odbierze
  • ~Bartosz
    (2018-01-30 13:42)
    Towarzysz "sędzie" wraz z Panem Wałęsą powinni wspólnie ponieść koszty zleconych ekspertyz. Jest to tylko rozmyślna gra na czas i próba utrzymania niepewności co do donosicielskiej przeszłości Wałęsy Lecha przez pomyłkę historii nieudacznika na stanowisku prezydenta RP.
  • ~jadwiga
    (2018-01-27 21:14)
    Jak wam nie wstyd niszczyć człowieka, który w tamtych czasach stanął na czele strajku? Większość z was nie mają pojęcia jak było w Polsce w latach. 60 i 70 tych ! Taki wstyd na cały świat , że jesteście tacy okrutni. Gdyby Wałęsa nie dostał Nobla nie wiadomo co by z nim było bo był chroniony !
  • ~Obywatel
    (2018-01-25 21:36)
    Pisowski IPN wydał ekspertyzę żałosne
  • ~Rtęci
    (2018-01-24 07:16)
    Zamknąć kapusia i będzie spokój i czarna kawa i Suchary 15 h roboty codziennie
  • ~Dzinia
    (2018-01-23 16:54)
    Jeśli są papiery na kogoś innego,to oczywiście fałszywki. Na Lecha Wałęsę to oryginały,tak? Rząd i IPN chcę zmienić historie. To sie nie uda. Kaczynscy nigdy nie beda bohaterami naszej historii. Oglupialy narod!
  • ~BFU
    (2018-01-22 11:13)
    To dlaczego PIS nie godzi się na wariograf ?
  • ~Anna
    (2018-01-21 12:22)
    Ale kim są Józef Burak, Józef Dąbek, Edward Graczyk, Kazimierz Kaziszyn, Ryszard Łubiński, Henryk Rabczyński, Zenon Ratkiewicz, Janusz Stachowiak, Tadeusz Szczygieł i Czesław Wojtalik? Co ma nam powiedzieć ta informacja?
  • ~Bingo
    (2018-01-17 22:44)
    No I co teraz. Jak zmieni sie życie Polaków po tej ekspertyzie?
  • ~CYRK RONKALI
    (2018-01-17 12:00)
    A JAK OBROOBIC WALESE PRZED JEGO WLASNYMI SLOWAMI, kiedy to WIELOKROTNIE PRZYZNAWAL SIE DO AGENTURALNEJ WSPOLPRACY???? ...kogo ta men*a chce dzis do czegokolwiek przekonac???
  • ~tj
    (2018-01-17 08:42)
    i mamy sedno sprawy: opluć, pomówić, zniszczyć człowieka. To znane metody ubeckie. konstytucja mówi- to winę się udowadnia, nie niewinność. Wiec jakim prawem główne łby polityki rzucają oskarżenie którego nie idzie udowodnić? PO co? ano własnie by łby piszące poniżej miały o czym gadać, pluć, szkalować, a nie zajmować się istotą wydarzeń. A nie widzicie analogi do Smoleńska? Kolejny serial udowadniania niemożliwego, a koszt miliony +wstyd na cały świat. A gdyby to Was tak opluto? fajnie?

Może zainteresować Cię też:

  • Teheran

    Attache obrony z ambasady polskiej w Teheranie nie żyje. MON potwierdza informację o śmierci

  • Robert Lewandowski

    Robert Lewandowski stracił 20 mln zł na inwestycji w GetBack? Piłkarz zabrał głos

  • Kard. Gerhard Mueller

    Kardynał Mueller: Gdybym był Tuskiem, to zamiast pouczać Polskę, nauczyłbym wszystkich w PE mówić "dziękuję"

Zobacz więcej