IPN opublikował opinię w sprawie teczki TW "Bolek". "Materiał porównawczy pochodził od 11 osób"

Materiał porównawczy do badania grafologicznego dokumentów z teczki TW "Bolka" pochodził od 11 osób, w tym Lecha Wałęsy - wynika z opinii Instytutu Ekspertyz Sądowych im. Sehna w Krakowie, opublikowanej w środę przez IPN.

wróć do artykułu
  • ~Bingo
    (2018-01-17 22:44)
    No I co teraz. Jak zmieni sie życie Polaków po tej ekspertyzie?
  • ~CYRK RONKALI
    (2018-01-17 12:00)
    A JAK OBROOBIC WALESE PRZED JEGO WLASNYMI SLOWAMI, kiedy to WIELOKROTNIE PRZYZNAWAL SIE DO AGENTURALNEJ WSPOLPRACY???? ...kogo ta men*a chce dzis do czegokolwiek przekonac???
  • ~tj
    (2018-01-17 08:42)
    i mamy sedno sprawy: opluć, pomówić, zniszczyć człowieka. To znane metody ubeckie. konstytucja mówi- to winę się udowadnia, nie niewinność. Wiec jakim prawem główne łby polityki rzucają oskarżenie którego nie idzie udowodnić? PO co? ano własnie by łby piszące poniżej miały o czym gadać, pluć, szkalować, a nie zajmować się istotą wydarzeń. A nie widzicie analogi do Smoleńska? Kolejny serial udowadniania niemożliwego, a koszt miliony +wstyd na cały świat. A gdyby to Was tak opluto? fajnie?
  • ~www
    (2018-01-16 17:08)
    A ja wierze Walesie. A nawet jesli podpisal - pozostanie bohaterem. i zadne przepisywanie historii przez Kaczke tego nie zmieni
  • ~****
    (2018-01-15 20:30)
    100% Bolek On już sobie sam w mówił że jest niewinny w tej rodzinie wszyscy tak mają
  • ~Stanowczo doradzam, żebyście sobie obejrzeli
    (2018-01-11 06:39)
    na YouTube film (tragifarsa) Juliusza Machulskiego "Południk 19"!
  • ~Co autorzy tej 'opinii' chcieli nam powiedzieć?
    (2018-01-11 06:35)
    Ano - jak zawsze - chcieli nam tylko powiedzieć, że mają nas za skończonych dur ni ów!!! - I w pewny sensie mieli rację - bo normalny naród polski dawno rozniósłby taki instytut i takich prokuratorów na lancach - albo chociażby kopniakami rozwaliłby ich w pył!
  • ~*****
    (2018-01-10 21:09)
    wałesa chciał aby to sprawdzili dowolni grafolodzy zagranica IPN sie nie zgodził
  • ~Yy
    (2018-01-10 20:58)
    W Polsce teraz sa bohatery kturzy nie maja pojecia o stanie wojenym a teraz pisza glupoty
  • ~WSI 24
    (2018-01-10 20:39)
    WAŁĘSA CZERWONA MĘDA !!!!!!!!!!!!!
  • ~viki
    (2018-01-10 19:06)
    Bolek tego nie podpisywał tylko jego długopis/pióro. On tylko je prowadził.
  • ~SIARA
    (2018-01-10 18:24)
    TW.Bolek i obronca TOWARZYSZ Widakowski i WSZYSKO JASNE
  • ~banał
    (2018-01-10 17:27)
    mdli mnie już od tematu ... bolek , zabierzcie mu zabawki z piaskownicy
  • ~ Ja(bis)
    (2018-01-10 17:20)
    Obciążyć kapusia TW Bolka kosztami !!! Dosyć tej zabawy w kotka i myszkę!!!

Może zainteresować Cię też:

  • Posiedzenie Senatu

    Tajne głosowanie w Senacie. Przepadły wnioski o odebranie immunitetu Lidii Staroń i Janowi Rulewskiemu

  • Antonio Tajani

    Szef europarlamentu odpowiada na list polskich europosłów w sprawie Marszu Nieodległości: Powinienem szanować wolność wypowiedzi

  • Donald Trump

    "Daily Telegraph": Prezydent Trump odmówił spotkania z premier May w Davos

Zobacz więcej