UB zabiło prymasa Polski? IPN chce zbadać śmierć kardynała Augusta Hlonda

| Aktualizacja:

Prokuratorzy IPN badają okoliczności śmierci kard. Augusta Hlonda. W tle jest też inny zagadkowy zgon.

wróć do artykułu
  • ~tow. Lenino
    (2018-06-19 09:45)
    1000 trupów w te, 1000 trupów w tamte
  • ~Andy
    (2018-06-18 00:37)
    A kiedy wykopią IPN z budżetu państwa czyli pozbawią ich możliwości okradania społeczeństwa dla własnych majątkowy korzyści???
  • ~Git888
    (2018-06-06 12:42)
    Cały czas mordują służby !wystarczy do Wrocławia na rynek pojechać i niewiadoma czy z akumulatorem na jaj ach się nie skończy przesłuchanie ! Naoglądali się pitbulle i mafie świrują policjanci !
  • ~Sebastian
    (2018-06-03 19:27)
    HE,HE,HE ! Trupi synod 877 r. STEFANA VI nad FORMOZYSEM to ateistom przypisza i obciaza .
  • ~grom z nieba
    (2018-05-25 23:32)
    Nie tylko Prymasa...UB zabilo tysiace Polakow.
  • ~Renia
    (2018-05-25 08:41)
    Uważam,że święty Hlond brzmi ładniej niż święty Flaszka Głódź.Poza tym to takie ładne typowe polskie nazwisko
  • ~katol
    (2018-05-25 08:29)
    IPN powinien sprawę męczeńskiej śmierci kard Hlonda przyśpieszyć, bo miejsce na ołtarzu już czeka.
  • ~Rajski
    (2018-05-25 08:07)
    Nasz kraj zasłużył na świętego na każdy dzień w kalendarzu.Św. Hlond przyda się.Jak się rok kalendarzowy wypełni świętymi, zacząć można będzie starania o 2 święrych na każy dzień w roku kalendarzowym.
  • ~rajsk
    (2018-05-25 07:49)
    IPN powinien zbadać czy Mieszko I przyjął chrzest z własnej woli, czy został zmuszony przez UB?.
  • ~Kujawiak
    (2018-05-25 07:46)
    Szykują na świętego tego kardynała Hlonda.LECZ TRUDNO ZNALEŹĆ PO TYLU LATACH JAKIŚ CUD, ZA JEGO SPRAWĄ.Potrzebna więc jest śmierć męczeńska z rąk UB.Zdaje się że brak jest świętego od bólu zębów.
  • ~Tadeusz
    (2018-05-24 12:25)
    Dopiero chcą zbadać ale już ogłosili że UB zabiło kardynała. Bo każdy taki PISi artykuł z znakiem zapytania na końcu jest dla każdego wyznawcy PISu Prawdą Jedyną i Przenajświętszą. O czym autorzy doskonale wiedzą. A jednocześnie chroni przed karą bo oni nikogo nie oskarżali. Oni tylko się pytali.
  • ~makumba
    (2018-05-23 19:29)
    Jak ipn się wziął, to ja już wynik znam
  • ~zlikwidowac napalmem
    (2018-05-20 11:46)
    ipn to szu----ce i wszystko sie wyda alez tam sa te----aki co wymysla na piasta
  • ~leo
    (2018-05-19 01:20)
    a kogo to jeszcze obchodzi może poszukajcie mieszka i postawcie tezę ze to UB go wykończyło i by pokazać ze chcą kasy IPN jest w stanie wymyśleć różne głupie pomysły
  • ~katolka
    (2018-05-18 13:22)
    Spece IPN od trupich wykopków powinni dowieść, że został otruty, Będzie okazja na nowego świętego.
  • ~maryja
    (2018-05-18 13:19)
    Czy kości kard Hlonda będą musieli zmielić na młynku , aby wykryć truciznę ?.
  • ~Sebastian
    (2018-05-18 05:41)
    To prawda 100 % ! Tak samo jak pewnego następce , kandydata na prymasa czyli biskupa Stanisława Kostkę - Łukomskiego zamordowano .Po to tylko aby prymasem została młodsza , kapryśna marionetka SB czyli biskup Stanisław Wyszyński.
  • ~Tenten
    (2018-05-17 15:39)
    Niech zbadaja, jak Boleslaw Bierut byl otruty, bo , ze otruty , to wiadomo. Wrocil z Moskwy w zamknietej trumnie, a moze to nie jego prosty tam leza? A gdzie on w ogole lezy?
  • ~annna
    (2018-05-17 15:05)
    skoro Ipn to taki bystrzak to moze ujawni polakom kto tak naprawde i dlaczego strzela do tzw swietego jp2..gdy niewiadomo oco chodzi to chodzi...juz wiecie oco prawda??
  • ~estera
    (2018-05-16 20:01)
    hieny cmentarneester

Może zainteresować Cię też:

  • Siedzia Sądu Najwyższego

    Chciał zostać sędzią SN, Okręgowa Rada Adwokacka zwolniła go z dwóch stanowisk. "To nieprzyzwoite"

  • Rzecznik rządu Joanna Kopcińska i dyrektor Radia Maryja ojciec Tadeusz Rydzyk

    O. Rydzyk chce "wydrzeć" PiS-owi cztery "jedynki" na listach do PE

  • Marek Jakubiak

    Jakubiak o Trzaskowskim: Trzeba być kompletnym idiotą

Zobacz więcej