Pikieta "obrońców życia" na Nowogrodzkiej. "PiS chroni kornika, a aborcji za ich rządów jest więcej niż za PO"

| Aktualizacja:

Pełnej ochrony życia poczętego, w tym m.in. jak najszybszego procedowania projektu "Zatrzymaj aborcję" - domagają się pikietujący w piątek przed siedzibą PiS w Warszawie działacze Fundacji Pro Prawo do Życia.

wróć do artykułu
  • ~obserwer_1
    (2018-05-11 15:03)
    czy według nich ja i inni NORMALNI obywatele mamy w pocie czoła harować na spełnienie różnego rodzaju pasożytów ?
  • ~Kobieta
    (2018-05-11 15:22)
    Naród, który morduje i poniewiera swoje kobiety, wyginie.
  • ~tarantula
    (2018-05-11 15:49)
    Te wszystkie bzdury i bzdety - bardzo waaażne tematy, są skrupulatnie ogłaszane i roztrząsane po to, żeby już głupich ludzi kompletnie ogłupić, a zagrożenie bytu państwowego Ojczyzny osłonić i zagłuszyć.
  • ~Julka
    (2018-05-11 15:52)
    Stare dziady i baby
  • ~akuku
    (2018-05-11 15:55)
    "I rzekł Pan do Mojżesza: Jeszcze jedną plagę ześlę na faraona i na Egipt, potem wypuści was stąd (...) Tak mówi Pan: O północy przejdę przez Egipt. I pomrą wszyscy pierworodni w ziemi egipskiej, od pierworodnego syna faraona, który siedzi na jego tronie, aż do pierworodnego syna niewolnicy, która jest zajęta przy żarnach, i wszelkie pierworodne bydła. I powstanie wielki krzyk w całej ziemi egipskiej, jakiego przedtem nie było i jakiego już nie będzie”. To była tylko ochrona życia od poczęcia
  • ~Sajrena
    (2018-05-11 16:50)
    Za czasów PO to więcej było kamieni kupy i afer
  • ~motek
    (2018-05-11 17:16)
    A niech sobie mohery nawzajem dają krzyżami po pustych głowach!
  • ~A zagnać
    (2018-05-11 17:42)
    tych kościelnych sługusów do roboty niech zarobią najpierw na te kaleki , które protestują w Sejmie. Potem zagnać resztę czarnych nierobów, godkową kajkę, do roboty, co zarobią to na kalekie dzieci, których rodzenia ta się domagają. Jak zarobią wystarczająco to zaludnimy Polskę kalekami.
  • ~Co za obłudnicy
    (2018-05-11 17:47)
    kościelne sługusy troszczą się o życie nienapoczęte, ale w zadzie mają los żyjących dzieci, protestujących w Sejmie niepełnosprawnych też. Żadne dziecko z Domu Dziecka nie dostaje 500+, żadne nie dostanie 300+ na wyprawkę szkolną Przecież to sieroty, głosować na PIS nie będą więc mogą zdychać
  • ~sic.
    (2018-05-11 19:18)
    Tam bylo 5 osob ? z Pisu ? aaaa to nie sa ludzie ... ani Polacy.
  • ~Agnieszka Sz.
    (2018-05-14 13:25)
    To wygląda tak jakby jedyne co powstrzymuje pro lifer od zabicia Ciebie (mnie) jest fakt zakazu zabijania. Gdyby dziś została wydana uchwała pozwalająca zabijać ludzi np powyżej 2 m wzrostu to oni by to robili. Kiedyś doktor hazan też wykonywał zabiegi aborcji . Dziś już nie ... ? To bardzo smutna konstatacji innych oceniają podług siebie i dlatego tak gardłują.
  • ~Agnieszka Sz.
    (2018-05-14 13:30)
    Chciałam jeszcze na coś zwrócić uwagę : KK nie uważa takich dzieci (martwo urodzone, poronienia) za dzieci. Nie możesz za takie dziecko dać na msze, jak za osobę dorosłą zmarłą. Oni je określają mianem aniołków. Św Augustyn twierdził że każdy zmarły bez chrztu (dzieci) są diabłami. Zasilają zastępy szatana. Państwo bardziej podchodzi do tego poważnie. Radziłabym wszystkim Paniom którym przytrafiło się poronienie, aby koniecznie same dokonywały pochówku dziecka ( nawet 1 cm - 1 gramowego) dostaniecie od ZUS zasiłek pogrzebowy normalnej wysokości, a jak już macie miejsce na cmentarzu z grobem to koszt nie przekroczy zasiłku. A pro liferzy zrozumieją że nie tędy droga ....
  • ~ania42
    (2018-05-14 16:57)
    Czy takie zdjecia poszaepanych czesci plodu sa naprawde wedlug polskiego prawa dozwolone do publicznego upowszechniania nawet dzieciom? Ja nie zycze sobie, by moje dzieci ogladaly takie zdjecia. Widze tutaj przestepstwo.
  • ~Maryja
    (2018-05-15 22:28)
    Policja słusznie kontroluje konferencje naukowe na Uniwersytetach, podejrzane o głoszenie systemów totalitarnych, chociaż to jest sprzeczne z Konstytucją, Niech się policja zajmie okresową kontrolą wszystkich zdolnych do rodzenia kobiet, w celu zapobiegania aborcjii kierowania do sądów.
  • ~Florarantyna
    (2018-05-15 22:37)
    Chciałabym zakapować moją sąsiadkę za aborcję. Pojechała do Egiptu z pokaźnym brzuszkiem a wróciła płaska.Jest po 50-tce i samotna.Chcę zgłosić do Episkopatu ale nie znam adresu,
  • ~ojciec dzieci
    (2018-05-18 09:31)
    ja bym tego s----cia z pierwszego szeregu poslal na badania czy on wogole ma jeszcze mozgowine bo nie mozg tego sie tam nie doszukacie jakie to pisowskie fuj
  • ~ze to ziemai jeszcze nosi
    (2018-05-18 09:34)
    jakby tam stali z bialymi rozami to gestapo by juz tam bylo a tu prosze nic sie nie dzieje a ludzie patrza dziwie sie warszawiakom ze to szambo nie splucza do wisly
  • ~miki
    (2018-05-22 20:32)
    Zdjęcia stare.Nikt już tak nie abortuje.Może nielegalni ktorzy cieszą sie na zakaz. Sredniowieczni inkwizytorzy i ciemniacy.Jak chcą niech rodzą potwory, przyszłych wyborcow pisu.
  • ~End
    (2018-05-23 19:13)
    Wiecej aborci bo pomatolki skrobia sie na potege na zlosc.
  • ~Ela
    (2018-05-25 06:53)
    Moja du..,moja decyzja.

Może zainteresować Cię też:

  • Jarosław Kaczyński na spotkaniu z wyborcami

    Bezpartyjność a spożycie marchewki. Czy Prezes Kaczyński poddaje nas zbiorowej hipnozie? [OPINIA]

  • Rafał Trzaskowski

    Wybory samorządowe 2018. Sondaż Ipsos: Trzaskowski bierze Warszawę! Wygrywa z Jakim w pierwszej turze

  • Michał Wójcik

    Wiceminister sprawiedliwości: Jarosław Kaczyński mówi prawdę, decyzja TSUE nie przywraca sędziów SN do pracy

Zobacz więcej