Pikieta "obrońców życia" na Nowogrodzkiej. "PiS chroni kornika, a aborcji za ich rządów jest więcej niż za PO"

| Aktualizacja:

Pełnej ochrony życia poczętego, w tym m.in. jak najszybszego procedowania projektu "Zatrzymaj aborcję" - domagają się pikietujący w piątek przed siedzibą PiS w Warszawie działacze Fundacji Pro Prawo do Życia.

wróć do artykułu
  • ~Julka
    (2018-05-11 15:52)
    Stare dziady i baby
  • ~Kobieta
    (2018-05-11 15:22)
    Naród, który morduje i poniewiera swoje kobiety, wyginie.
  • ~motek
    (2018-05-11 17:16)
    A niech sobie mohery nawzajem dają krzyżami po pustych głowach!
  • ~Co za obłudnicy
    (2018-05-11 17:47)
    kościelne sługusy troszczą się o życie nienapoczęte, ale w zadzie mają los żyjących dzieci, protestujących w Sejmie niepełnosprawnych też. Żadne dziecko z Domu Dziecka nie dostaje 500+, żadne nie dostanie 300+ na wyprawkę szkolną Przecież to sieroty, głosować na PIS nie będą więc mogą zdychać
  • ~obserwer_1
    (2018-05-11 15:03)
    czy według nich ja i inni NORMALNI obywatele mamy w pocie czoła harować na spełnienie różnego rodzaju pasożytów ?
  • ~A zagnać
    (2018-05-11 17:42)
    tych kościelnych sługusów do roboty niech zarobią najpierw na te kaleki , które protestują w Sejmie. Potem zagnać resztę czarnych nierobów, godkową kajkę, do roboty, co zarobią to na kalekie dzieci, których rodzenia ta się domagają. Jak zarobią wystarczająco to zaludnimy Polskę kalekami.
  • ~tarantula
    (2018-05-11 15:49)
    Te wszystkie bzdury i bzdety - bardzo waaażne tematy, są skrupulatnie ogłaszane i roztrząsane po to, żeby już głupich ludzi kompletnie ogłupić, a zagrożenie bytu państwowego Ojczyzny osłonić i zagłuszyć.
  • ~ania42
    (2018-05-14 16:57)
    Czy takie zdjecia poszaepanych czesci plodu sa naprawde wedlug polskiego prawa dozwolone do publicznego upowszechniania nawet dzieciom? Ja nie zycze sobie, by moje dzieci ogladaly takie zdjecia. Widze tutaj przestepstwo.
  • ~sic.
    (2018-05-11 19:18)
    Tam bylo 5 osob ? z Pisu ? aaaa to nie sa ludzie ... ani Polacy.
  • ~akuku
    (2018-05-11 15:55)
    "I rzekł Pan do Mojżesza: Jeszcze jedną plagę ześlę na faraona i na Egipt, potem wypuści was stąd (...) Tak mówi Pan: O północy przejdę przez Egipt. I pomrą wszyscy pierworodni w ziemi egipskiej, od pierworodnego syna faraona, który siedzi na jego tronie, aż do pierworodnego syna niewolnicy, która jest zajęta przy żarnach, i wszelkie pierworodne bydła. I powstanie wielki krzyk w całej ziemi egipskiej, jakiego przedtem nie było i jakiego już nie będzie”. To była tylko ochrona życia od poczęcia
  • ~Agnieszka Sz.
    (2018-05-14 13:30)
    Chciałam jeszcze na coś zwrócić uwagę : KK nie uważa takich dzieci (martwo urodzone, poronienia) za dzieci. Nie możesz za takie dziecko dać na msze, jak za osobę dorosłą zmarłą. Oni je określają mianem aniołków. Św Augustyn twierdził że każdy zmarły bez chrztu (dzieci) są diabłami. Zasilają zastępy szatana. Państwo bardziej podchodzi do tego poważnie. Radziłabym wszystkim Paniom którym przytrafiło się poronienie, aby koniecznie same dokonywały pochówku dziecka ( nawet 1 cm - 1 gramowego) dostaniecie od ZUS zasiłek pogrzebowy normalnej wysokości, a jak już macie miejsce na cmentarzu z grobem to koszt nie przekroczy zasiłku. A pro liferzy zrozumieją że nie tędy droga ....
  • ~Agnieszka Sz.
    (2018-05-14 13:25)
    To wygląda tak jakby jedyne co powstrzymuje pro lifer od zabicia Ciebie (mnie) jest fakt zakazu zabijania. Gdyby dziś została wydana uchwała pozwalająca zabijać ludzi np powyżej 2 m wzrostu to oni by to robili. Kiedyś doktor hazan też wykonywał zabiegi aborcji . Dziś już nie ... ? To bardzo smutna konstatacji innych oceniają podług siebie i dlatego tak gardłują.
  • ~Florarantyna
    (2018-05-15 22:37)
    Chciałabym zakapować moją sąsiadkę za aborcję. Pojechała do Egiptu z pokaźnym brzuszkiem a wróciła płaska.Jest po 50-tce i samotna.Chcę zgłosić do Episkopatu ale nie znam adresu,
  • ~Sajrena
    (2018-05-11 16:50)
    Za czasów PO to więcej było kamieni kupy i afer
  • ~ze to ziemai jeszcze nosi
    (2018-05-18 09:34)
    jakby tam stali z bialymi rozami to gestapo by juz tam bylo a tu prosze nic sie nie dzieje a ludzie patrza dziwie sie warszawiakom ze to szambo nie splucza do wisly
  • ~Maryja
    (2018-05-15 22:28)
    Policja słusznie kontroluje konferencje naukowe na Uniwersytetach, podejrzane o głoszenie systemów totalitarnych, chociaż to jest sprzeczne z Konstytucją, Niech się policja zajmie okresową kontrolą wszystkich zdolnych do rodzenia kobiet, w celu zapobiegania aborcjii kierowania do sądów.
  • ~ojciec dzieci
    (2018-05-18 09:31)
    ja bym tego s----cia z pierwszego szeregu poslal na badania czy on wogole ma jeszcze mozgowine bo nie mozg tego sie tam nie doszukacie jakie to pisowskie fuj

Może zainteresować Cię też:

  • Jarosław Kaczyński

    Dlaczego prezes PiS leży tak długo w szpitalu? "SE": Bakterie wywołały stan zapalny kolana

  • Marek Kuchciński

    "Ta kadencja kosztowała go wiele nerwów". "Wprost": PiS chce wysłać marszałka Sejmu do europarlamentu

  • Protest osób niepełnosprawnych w Sejmie

    Hartwich: Protest w 2014 r. był o wiele bardziej humanitarny. Tusk przyszedł do nas trzeciego dnia

Zobacz więcej