Cenckiewicz: Dzieci Kiszczaka niszczyły akta tajnych służb i LWP. Chodzi o lata 1990-2009

Stwierdzono przypadki niszczenia akt w archiwach wojskowych w Gdyni, Nowym Dworze Mazowieckim i Rembertowie w latach 1990-2009 - podało Wojskowe Biuro Historyczne. W latach 2000-2009 niszczono akta organów bezpieczeństwa państwa, mimo ustawy o IPN. Sprawa trafiła do prokuratury i pionu śledczego IPN.

wróć do artykułu
  • ~Warszawiak
    (2018-07-12 12:28)
    Cenckiewicz ,a twoje opluwanie bohaterów to nie zbrodnia społeczna ? -chodzi o cyniczne nagonki na pana prezydenta Lecha Wałęsę i "zacieranie" zachowania Kaczyńskiego w stanie wojennym.Popatrz w lustro miernoto kacza.
  • ~Janusz W.
    (2018-07-11 11:04)
    matko buska czartoryska... co ten facet bierze ?
  • ~kiszczotaka toaletowa
    (2018-07-08 20:17)
    niech odkopia zdrajce i ruskiego slugusa, powiesza, moze cos to da, watpie a moze? nawet tego textu to zdradzieckie r u s k i e g ooo w no nie jest warte a jego dzieci zeby tych genow w polsce nie rozprzestrzeniac powwini mieszkac w swoim wlasnym kraju, razem z dziadkiem putlerem i pradziadkiem stalinem, polakami oni nie sa, i polskich genow nie maja
  • ~Cynik
    (2018-07-06 21:47)
    A co robił dziadziuś tego Pana?
  • ~Pajac
    (2018-07-06 02:29)
    a co wtedy robił szef MSW kolega Kaczyńskiego Pałubicki, czy Macierewicz? nie przypilnowali? to może powinni siedzieć za niedopełnienie obowiązków?
  • ~Ryfa
    (2018-07-05 17:59)
    IPN znalazł w tajnej skrytce u Kiszczaka dokumenty na Wałęsę które natychmiast opublikował oraz dużą ilość „nic nie wartych śmieci” i szpargałów które zamiast oddać wdowie natychmiast w IPNie zostały zniszczone. I właśnie za zniszczenie tych "nic nie wartych śmieci" pójdziesz po wyborach Cenckiewicz siedzieć.
  • ~mario
    (2018-07-05 12:53)
    Nieszczęścia wzięły się stąd, że w PRL=u produkowano złe, pękające prezerwatywy.Teraz mamy wysyp polityków którzy prawdę mówią tylko wówczas kiedy muszą powiedzieć jak się nazywają gdy odbierają wysokie nagrody, za właściwe paplanie poleceń prezesa i rydzyka,
  • ~matem
    (2018-07-05 12:46)
    A Cenckiewicz nie jest dzieckiem Kiszczaka?
  • ~Don Carlos
    (2018-07-05 06:50)
    Gostek ty też jesteś wnuczkiem wielkiej rodziny UBeskitanu.
  • ~miras
    (2018-07-03 18:47)
    a jakie akta niszczył oszołom Maciarenko? a jakie tzw. TW Balbina Jarozbaw?
  • ~rybak
    (2018-07-02 09:53)
    A może Cenckiewicz wyjaśni gdzie się podziały prawdziwe akta braci I RODZICÓW KACZYŃSKICH?
  • ~krakus
    (2018-07-02 09:50)
    Dzieci Kiszczaka nie tylko niszczyły akta lecz też spłodziły Cenckiewicza.
  • ~leo
    (2018-07-01 00:12)
    cenzor czemu usuwasz wpisy----- niech cenckiewicz napisze o swojej rodzince jak to mówi przysłowie----- Czym skorupka za młodu nasiąknie ----- a co tam u dziadka SB-ka wszystko w porządku papiery wyczyszczone
  • ~HenZing
    (2018-06-30 18:16)
    Jak on juz wspomina dzieci Kiszczaka to może niech przypomni wnuki UBeków
  • ~Zorientowany
    (2018-06-30 16:18)
    Wy to tam Cenckiewicz - w tym IPN, to chyba sobie nawzajem *******cie. A potem po ożłopaniu się spermą - opowadacie takie kacaboły!
  • ~pinokio
    (2018-06-30 15:46)
    ten facet chory jest z nienawisci.
  • ~solidaruch
    (2018-06-30 13:08)
    Dzieci Kiszczaka sa tak samo POdle jak Kiszczak.
  • ~Tomasz
    (2018-06-28 19:58)
    Ten kraj to DNO.
  • ~Andy
    (2018-06-28 02:37)
    Pan Cyckiewicz wszedł na afisz, bo już wszyscy o nim zapomnieli. A tak było fajnie, cisza, czyste powietrze, a tu bach- znowu głośno i brzydko pachnie od tego Cyckiewicza.
  • ~head
    (2018-06-25 22:51)
    A ile to ekip różnych opcji politycznych buszowało w aktach bezpieki ? Jak już zainteresowani wyczyścili co trzeba albo podlożyli "prawidłowe" papiery, ogłoszono, że można lustrować, dekomunizować itd. Prawdy się nie dowiemy, najwyżej wypłynie jakaś lipa, tak samo jak lipą była dezubekizacja.

Może zainteresować Cię też:

  • Słynny już wywiad Magdaleny Rigamonti z Tomaszem Zimochem

    Zimoch wygrał w sądzie z Polskim Radiem. Zawieszenie po wywiadzie dla DGP było bezprawne

  • Sejm

    To najgorszy wynik PiS od lutego ubiegłego roku. NAJNOWSZY SONDAŻ

  • Widziana na wyświetlaczu smartfona relacja z posiedzenia TK

    Sprawa ułaskawienia Mariusza Kamińskiego. Jest wyrok Trybunału Konstytucyjnego

Zobacz więcej