Cenckiewicz: Dzieci Kiszczaka niszczyły akta tajnych służb i LWP. Chodzi o lata 1990-2009

Stwierdzono przypadki niszczenia akt w archiwach wojskowych w Gdyni, Nowym Dworze Mazowieckim i Rembertowie w latach 1990-2009 - podało Wojskowe Biuro Historyczne. W latach 2000-2009 niszczono akta organów bezpieczeństwa państwa, mimo ustawy o IPN. Sprawa trafiła do prokuratury i pionu śledczego IPN.

wróć do artykułu
  • ~pisowskie kłamstwa
    (2018-06-23 12:38)
    ujawnić teczki wolganga, jego żony, kartoflanych bliźniaków, piotrowicza i całej kulsonskiej bandy....
  • ~jasnowidz czy historyk
    (2018-06-23 11:46)
    Pan Cenckiewicz zakończył sprawy "Bolka " i wziął się za dzieci Kiszczaka .Ciekawi mnie , czy ma dowody i co mają do powiedzenia "dzieci " i rodzina Kiszczaka. A Wałęsa , eksperci i grafolodzy , zdaje sie poddali w wątpliwość autentyczność dokumentów, którymi wymachiwał pan Cenckiewicz ?
  • ~superesbek
    (2018-06-23 12:56)
    wnuk esbeka oskarża dzieci Kiszczaka, że odebrały mu przyjemność grzebania w śmietniku i poważnych studiów o historii Polski, taka to historia
  • ~zx
    (2018-06-23 13:08)
    Acha teraz esbek PiSu Cenckiewicz musi tylko udowodnić że za rzadów AWS i kaczora/2005-2007/ nie niszczono nic
  • ~Es
    (2018-06-23 12:27)
    Histrorii nie da się poprawić...było minęło...i po co grzebać...
  • ~czi
    (2018-06-23 12:09)
    Nikt się nie interesował , to wywalili. Kto trzyma smieci w domu.
  • ~dm1
    (2018-06-23 12:56)
    Czesław Kiszczak WYZNAJE: Niszczyłem teczki polityków, aktorów. Widzę ich w telewizji, jak na mnie plują! Źródło wywiad w SE 2014-12-19
  • ~Wyborca PiS-u
    (2018-06-23 11:58)
    Rembertów to nie ejst miasto a dzielnica wnuku SB-ka i działacza KPP
  • ~Zepp
    (2018-06-23 13:03)
    Biedny Cencuś! I czym on się teraz zajmie?
  • ~Tonia
    (2018-06-23 12:13)
    Polskie pacholki Zwiazku Radzieckiego baly sie wiec niszczyly te akta..
  • ~lon
    (2018-06-23 14:54)
    A ten Pan nie płacze nad zniszczonymi przez Kiszczaka aktami agentury kościelnej ?
  • ~Parmezan
    (2018-06-23 17:28)
    Czyli największy udział w niszczeniu przypadał w okresie rządów AWS 1997-2001 oraz PiS 2005-2007.Jak mawia Szydło przez 7 ostatnich lat niszczyliście akta.Tak to wychodzi Panie Cenckiewicz a Pan na posadzie u Antka był i tego Pan się od Antka nie dowiedział.?A co z aktami Wydziału IV d/s kleru .Kiszczak podrzucił Glempowi 10000 teczek księży konfidentów.Co się z nimi stało?
  • ~gajowy
    (2018-06-23 14:29)
    Instytut Zawłaszczania Pamięci Narodowej - czy jak się tam oni nazywają?
  • ~syl
    (2018-06-23 12:22)
    Tonia pachołek pisu.
  • ~archi_medes
    (2018-06-23 18:17)
    Ten klakier pisowski chce zaśmiecić archiwa? Archiwa to nie śmietnik i nie wszystko jest tam złożone na wieki, na czas nieokreślony. Sprawy personalne są archiwizowane na 50 lat, a inne nawet na 10 lat.
  • ~Antyubek
    (2018-06-23 21:03)
    Panie Centkiewicz ,a jak tam akta dziadka Mieczysława Centkiewicza wybitnego komunisty i pułkownika Urzędu Bezpieczeństwa.
  • ~Surmacz
    (2018-06-23 15:04)
    No to Amerykę odkryli... "cza było Psy zobaczyć" i byście mieli w pigułce jak funkcjonowały służby tamtych lat...A mając takich specjalistów w polityce jak Jojo i reszta zaplecza Jarosława "czyścili" co tylko się da by w ręce oszołomów, od pisania historii na nowo, nic nie wpadło...
  • ~Franz Maurer
    (2018-06-23 16:10)
    to chyba jasne i oczywiste ( teza w tytule ) i czym się tu podniecać ??? nawet nie przeczytałem wypocin biedaka... tytuł mi wystarczył...
  • ~Weteran
    (2018-06-23 15:41)
    Było ściśle tajne i tak miało pozostać.
  • ~Staruszek
    (2018-06-25 21:07)
    A na Ch...a komu potrzebne te teczki????Skoro Kaczyńscy mogli zabrać swoje teczki z SB do domu bo uznali że w nich była nieprawda o nich napisana przez SB.Pamiętam dokładnie jak Bliźniacy tłumaczyli to w ten sposób Polakom!!!Widocznie inni tak samo jak bliźniacy zabrali swoje teczki do domu!!!No bo kto o zdrowych zmysłach w Wolnej Polsce da takie teczki wnukowi UB ka do czytania.Potem będzie na podstawie tych SB-ckich wypocin pisał książki i zarabiał na tym miliony.Kto QQQQ na to pozwala w Wolnej Polsce????Syny katowali ludzi Polaków i zabijali.Za to żyli jak bogacze-czerwoni arystokraci.Teraz ich potomkowie przedrukowują raporty z przesłuchań tych oprawców i znowu oni żyją jak arystokracja!!!!Przecież władza która na to pozwala powinna dawno pracować w kamieniołomach o wodzie i chlebie z solą.Może wtedy dotarło by do nich jakie dno moralne wspierają i reprezentują.Ofiary komunistów przewracają się w grobach jak widzą co robi władza PiS!!!!Panie Boże chroń tą naszą biedną ojczyznę- Polskę !!!!!!

Może zainteresować Cię też:

  • Żabka

    Żabka legalnie otwarta w niedziele. Sądy stają po stronie sklepów

  • Ojciec Tadeusz Rydzyk

    Auta od bezdomnego dla o. Rydzyka wracają jak bumerang. Redemptoryści zasłaniają się wolnością religijną

  • Pilotażowa instalacja przekształci CO2 w gaz ziemny

    Polacy stworzyli paliwo przyszłości. I już tankują je do samochodów

Zobacz więcej