• ~słowianin
    2014-09-19 05:52
    eedek - ty jesteś popieprzony, no nie? co to za naród "naziści" niemcy to najgorsza swołocz jaka istnieje na tym świecie. gorsi od kacapów, rezunów i szaulisów!
  • ~PiSior na Bicze (Bitch'e)
    2014-09-19 14:05
    Nie Niemcy zacierali slady, lecz "nazisci" w polskim obozie zaglady.
  • ~NIEMIECKIEGO OBOZU ZAGŁADY
    2014-09-19 06:57
    NIEMIECKIEGO OBOZU ZAGŁADY

    DERSZMATO
  • ~Archeo
    2014-09-18 20:28
    posłuchaj no... **********
  • ~eedek
    2014-09-19 00:54
    Jeszcze Niemcy nie zaprotestowali? To byli naziści a nie Niemcy. Czas żeby Polacy zaczęli odróżniać. Niemców nigdy w Polsce nie było bo to pokojowy naród jest.
  • ~Robnad
    2014-09-19 08:01
    ~słowianin2014-09-19 05:52

    czy ironia musi być zamknięta w cudzysłów?

    jakby się jeszcze okazało, że to dziadek z Wehrmachtu tam urzędował?
  • ~lejba
    2014-09-18 22:10
    E to nie Kochani Nemcy POmordowali,
    to POlacy żydów widłami ich POgonili a POtem POpalili !!!
    Ja wam to mówię POrządny żyd Gross !!!
  • ~Propa x 100
    2014-09-18 22:46
    Liczby byla za czasow zaboru ZSRR 10 i 20 krotnie mnozone.
    Dalej nasi archeolodzy msza dkrywac prawde..
    Osobiscie dopoki niesprawdzone dziele przez 100. I tak tragedia ale jesli popatrze na ukrainski wyczyny - i pomnoze przez 100 to tez wlos sie jezy.
    STRACH sie bac -
  • ~qwert2
    2014-09-18 23:57
    To oszustwo albo mafijne porachunki a ta "pani" co trzyma ten plastyk to wiesniara do potegi,dobrze ktos powiedzial ze ja ostro posu..ja!
  • ~dan
    2014-09-18 22:55
    do matury ales ty glupi jesli robili abazury ze skory ludzkiej to jakiz to byl problem z prochami spalonych ludzi .Mieszano z nawozem i uzyzniano ziemie albo poprostu rozsiewano z powietrza,Czy widziales prochy czlowieka spalonego to jest garstka