• ~kapitan NEMO
    (2014-11-08 08:19)
    święto ku czci sowieckiego faszyzmu, na wyzwalanych ziemiach mordowali, więzili, zamęczali miejscowych patriotów,
  • ~Bulba
    (2015-09-07 09:13)
    Rosjanie są dumni ze swojej historii? Te kałmuki mają zbyt małą wiedzę, aby to ocenić. Są poddawanie cały czas stalinowskiej propagandzie. Podobnej propagandzie w drugą stronę tzw. "pedagogikę wstydu" serwują nam pisarzyny z GooWnianej, ale i tak normalni Polacy są dumni ze swojej historii, bo mają z czego. Zupełnie inaczej niż propagandziści z GooWnianej.
  • ~Tester
    (2014-11-08 01:08)
    Rany boskie, sami ruscy dziś komentują. Rubel pada, to i większą normę postów do wyrobienia mają, żeby na chińskie jabłka zarobić?
  • ~Dworak
    (2014-11-07 22:43)
    a my będziemy czcili mord ak na stolicy i jego mieszkańcach.
  • ~VenCeRemos
    (2014-11-08 02:55)
    Znakomite Foty - Rosjanie w czasie 2 wojny światowej mieli wybitnych fotoreporterów wojennych - a współcześni fotograficy rosyjscy protoplastom na pewno dorównują - * śmierć faszystom *
  • ~vp
    (2014-11-07 17:56)
    Co w tym złego ,że świętują swoje przewagi a nie okres smuty.My przeciwnie świętujemy wszystko co przegrane ,wszystko gdzie daliśmy doopy ,chyba tylko dlatego by inni nas żałowali i opowiadali jakie znas fujary i nieudaczniki . Brawo Rosjanie świętujcie zwycięstwa ,porażki należy w ciszy przetrawić i się nimi nie chwalić, tak jak wasi sąsiedzi i poniekąd pobratymcy słowiańscy z zachodu.
  • ~druch
    (2014-11-07 18:21)
    ciemniaki gloryfikujace Rosje zapoznajcie sie z historia kiedys byly takie potegi jak Grecja Rzym ico znimi sie stalo stalymi sie nieznaczacymi panstwami Jesli by kiedykolwiek doszlo do konfliktu mam na mysli uzycie broni atomowej to Rosja zniknie z map swiata i nie tylko Przy broni konwecjonalnej mozna wywijac szabeka i pokazywac jacy my to silni W naszych czasach liczy sie potencjal gospodarczy 50 rubli za dolara wszystko mowi o ruskiej potedze.
  • ~A cha
    (2014-11-15 20:59)
    @Rusofobie - przecież to piszą polskojęzyzni, sprzedajni Rosjanie na Łuniance. Sprzedają się i piszą, co im akurat waaaadza każe... Zupełnie jak Urban.
    Cy z wiecora cy tez z rana, myjcie chłopcy se URBANA.
  • ~?????????
    (2014-11-07 17:06)
    Dla nas Rosjan historia waszej Polski jest przestrogą. My zbudowaliśmy potęgę i razem z amerykancami rządzimy takimi jak wy. Nie jest na odwrót. Mieliście takie same szanse jak my. Wszystko spieprzyliście bo nie umiecie się mądrze rządzić od bardzo wielu pokoleń. U was każdy wszystko wie najlepiej i jest najmądrzejszy. Potem jesteście na łasce innych. Sami sobie jesteście winni. Mieliście bardzo silne państwo i potęgę. Sami to zniszczyliście. My trwamy, mamy silną władzę i rosyjską dumę. Mamy zastępy noblistów, wspaniałych sportowców i wielką armię. A co macie wy Paljaki? Kłótnie, złodziejstwo, kraj poprzesuwany na mapie, bez własnego kapitału, bez przemysłu. Za to macie jabłka... Lubimy Was, ale tak jak wy żyć nie chcemy.
  • ~Sebastian
    (2014-11-08 18:40)
    Natomiast w nowym stylu "elity" w Polsce znów kupczą z potomkami Hitlera przeciwko Rosji.