• ~kogo stac na obiektywizm?
    (2014-12-19 18:50)
    Cytuje::Andrzej Ikert ze SOR w PRL podkresla, ze takie protest sa potrzebne ,bo "to nie ta Polska", dla ktorej on I jego koledzy walczyli I narazali sie na represje w stanie wojennym. TYLE LAT MINELO OD ZAKONCZENIA STANU WOJENNEGO,ze byl czas NAPRAWIC BLEDY AUTOROW STANU WOJENNEGO !!! 33 lata to szmat czasu- WIEC MOZE TRZEBA BARDZIEJ do tylka "zajrzec" wspolczesnym wladzom- KTORE NIBY NAPRAWIAJA , A CO JEST TO KAZDY WIDZI !!!
  • ~Bandyci.
    (2014-12-15 03:45)
    To sa po...rzone pomatolskie rzady .Tyle ubek szkody narobil i ani wlos mu ze lba nie spadl Raz sierpem raz mlotem peowska holote.
  • ~moherowe buraki
    (2014-12-14 10:21)
    kretyni pod domem kiszczaka taki powinien byc tytul najpierw sami sie ze swoich grzeszkow oczyscie a potem innych potepiajcie,nic dziwnego ze komuna upadla powinni wtedy weas palowac i dziesiatkowac to byl ich blad za ktury teraz placa.
  • ~JOLO
    (2014-12-13 14:02)
    Grupa żałosnych psycholi. Demokraci z bożej łaski. Rzygać się chce na widok tego żałosnego przedstawienia.
  • ~solidarny 80
    (2014-12-13 11:49)
    na drugi rok będziemy przed domem jarka kaczyńskiego
  • ~Konrad Wallenrod
    (2014-12-13 11:12)
    Szkoda , zesmy z moimi kolegami nie zaczeli walki.Powinnismy wystrzelac do nogi komunistow, i bande z Solidarnosci.Teraz pozostaly gorzkie zale.Macie wolnosc oco chodzi ?.
  • ~andy
    (2014-12-13 11:07)
    Idzie Ku Klux Klan !!!
  • ~twbolek
    (2014-12-14 12:49)
    Ludzie protestujcie przed domem Bronka on lubi protesty - zapali wam świeczkę, opowie o bulu demokracji i styropianie.
  • ~robson
    (2014-12-13 11:51)
    ~~Kondrad Wallenrod- Ty chuba jesteś zpokroju KACZORA ,w stanie wojennym walił w TETRE a teraz GROJ!!!
  • ~zbigniew
    (2014-12-13 10:06)
    LUDZIE sie nakrecają, chodzą pod domy tych staruszków i po co i co to da ? Przecież oni nigdy nie byli i nie bedą ukarani. ZROZUMCIE że nie po to oddali dobrowolnie wladze żeby wisieć na szubienicy czy siedzieć w więzieniu. Naród jest robiony w balona i daje sie nabierać. ILE lat minęło ? od tzw.oddania wladzy. Jaruzelskiemu dali Prezydenta po to żeby pózniej karać ? Jezeli nie wiecie co to była Magdalenka czy Okrągły Stół ,niech wam ktoś wytłumaczy i nie dajcie sie nabierać.