• ~Nick
    (2015-01-19 22:48)
    Kiedy moja Matka wchodziła (była wzięta w łapance kolo "Kryształu" przy ul Limanowskiego) do tego obozu, z głośników "sączyło się Tango Milonga" , a wyżsi funkcyjni dozorujących w tym momencie obóz "oddziałów Dierlewangera" wykrzykiwali słowa: Oto idą polskie panie.
    Tak zachowywało się szwabskie bydło wobec ludzi!
  • ~Hans
    (2015-01-20 12:47)
    Dlaczego nie piszecie " NIEMIECKIM OBOZIE". PRAWDA WSTYDZI NIEMIECKIE MEDIA
  • ~lejba
    (2015-01-20 18:57)
    a koszerne czerwonego domku nie odebrali ?
  • ~bredzio
    (2015-01-19 23:26)
    no widzicie drodzy czytelnicy jak sie tworzy historie - ta w dzsiejszej poprawnosci politycznej mowi, ze polskie obozy smierci wyzwolili przyzwoici niemcy z nrd i banderowscy demokraci z kijowa. Tak tez drogi czytelniku mozesz sobie wyborazic ile powstalo mitow o tych obozach przez 70 lat od ich wyzwolenia. Bajka goni bajke, byle sie kasa zgadzala.
  • ~007
    (2015-01-19 21:57)
    Świetna na POzycję dla Komorowskiego jako "ambona" strzelecka.
  • ~temat zastepczy dla` roboli i chloprobotnikow
    (2015-01-19 23:11)
    ... prawda ...temat ZASTEPCZY.
  • ~BW
    (2015-01-19 21:30)
    Temat zastepczy.
  • ~Rusty
    (2015-01-19 21:59)
    ani jednego zdjęcia tego balkonu.
  • ~masakra
    (2015-02-02 14:04)
    Wszyscy się tego budynku strasznie bali, ze względu na jego historię i to, że jest objęty opieką konserwatorską. Prawda jest jednak taka, że budynek nie ma wartości zabytkowej – został wpisany do rejestru na życzenie poprzedniego właściciela. Moja opinia jest taka, że ten dom nie nadaje się zbytnio do funkcji muzeum, wiązanie go ze zbrodniarzem nie jest właściwe – ocenia Artur Niemyski, prezes Dabsteru. - nie mam słów
  • ~ale miał imię
    (2016-03-31 00:13)
    Amon of Judah (Hebrew: אָמוֹן‎ ’Āmōn; Greek: Αμων; Latin: Amon) was a 7th-century BC King of Judah who, according to the biblical account, succeeded his father Manasseh of Judah.