• ~polo
    (2015-01-27 09:35)
    Tak, to prawda. Kto nie pamięta historii, skazany jest przeżyć ją jeszcze raz. Kiedyś nie rozumiałam jak mogło dojść do rozbiorów takiej potęgi jak Polska. Patrząc na dzisiejszych rządzących, którzy jak głupcy sprzedają wszystko co polskie za bezcen, którzy dbają bardziej o obcych niż swoich rodaków, myślę że znowu tak będzie. Oby nie - ale do tego trzeba mądrości.
  • ~Nie ma problemu
    (2015-01-27 12:50)
    JUDAIZM w Polsce to był wielki problem... Nigdy więcej Judaizmu w Polsce...
    Tyle powstań tyle śmierci Polaków...
  • ~antykomuch
    (2015-01-27 12:43)
    Nikt nawet nie zająknie się ,ze ten obóz nie powstał dla Żydów tylko dla Polaków.Pozniej został tylko wykorzystany do mordowania Żydów.Liczba tez grubo naciągnięta(co nie umniejsza zbrodni).Poprostu technicznie jest to niemożliwe..ale to szczewgół dla ,,filosemitów"
  • ~prawdajest1
    (2015-01-27 11:09)
    Jednak skad sie wziela stara liczba (pierwsza) na tablicy,mianowicie 6 milionow Zydow,potem 4 az do 2 lub mniej?! Ja wiem ale pan Cenzor mi nie pozwoli na komentarz,wiec zobacz krotki filmik na youtube "Six million Jews".
  • ~goj
    (2015-01-27 21:49)
    jak swiat swiatem żyd niebedzie innym narodom bratem czego tak ich nie lubią i babilonczycy , egipcjanie hiszpania no i niemcy czemu ? bo judasze
  • ~skoblar
    (2015-01-27 09:29)
    Dzisiaj jest okazja, by Komorowski przypomniał całemu swiatu w obecnosci Merkelowej o tym, jak niemieckie gazety a także media w innych krajach skandalicznie używają zwrotu "polskie obozy koncentracyjne" i głośno powiedziec, że wojnę wywołali i prowadzili NIEMCY a nie żadni "naziści".
  • ~źródło
    (2015-01-27 12:46)
    Swoją książkę Studnicki kończy stwierdzeniem że „odżydzenie Polski jest warunkiem jej uzdrowienia”.
  • ~POLAK
    (2015-01-28 12:32)
    UWAZAM ZE TO MIEJSCE POWINNO BYC ZBURZONE BO ZLE SIE KOJAZY .NISZCZONE SA RADZIECKIE POMNIKI DLACZEGO NIKT NIECHCE ZBURZYC NAZISTOWSKIEGO OBOZU CHYBA TYLKO DLATEGO ZE ROBIA NA TYM MIEJSCU NIEZLA KASE .
  • ~artemizja
    (2015-01-29 13:57)
    Jeszcze niedawno podawano ,że w obozie zginęlo 6 mln, a teraz 1,2-- to jak mozna wierzyc w inne fakty i kto tu dostosowuje historie do polityki.
  • ~dezawi
    (2015-01-27 13:23)
    Zobaczcie to ,i pomyslcie!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=Ou_5RL_H6Kk