• ~Mag
    (2015-11-29 22:17)
    Wiecie co mnie boli ze tylu ludzi tam zginęło a my musimy w szkołach jeszcze uczyć się ich języka to absurd..
  • ~elka
    (2015-01-28 14:23)
    Ci co tam nie byli nie mają prawa nikogo osądzać. Zapraszam do zwiedzania obozów zagłady, to przekonacie się co tam się działo. Oświęcim - brak słów które określą tragizm ponad miliona ofiar i to tylko w imię 1000 lecia Trzeciej Rzeszy. Panie Lekarz i Any kim wy jesteście? Buzie okrągłe? Dokończyć robotę?ćo to ma znaczyć? Widzieliście filmy wyświetlane w Oświęcimiu? rozmawialiście z ofiarami, które cudem przeżyły? Wasze wypowiedzi mówią same za siebie. Nigdy nie zwiedziliście żadnego obozu koncetracyjnego i wasza wiedza jest żadna. A szkoda, wtedy głupot byście nie wypisywali.
  • ~Ryś
    (2015-01-28 11:03)
    Skoro "historia jest nauczycielką życia", to ludzie są najbardziej tępymi uczniami !!!
    Wciąż przecież wzajemnie się mordują, nienawidzą jedni drugich.
  • ~socjaldemokrata
    (2015-01-30 15:50)
    Te wstrzasajace zdjecia pokazuja do czego zdolny jest system totalitarny. Ludzie radzieccy bardziej dbali o zachowanie tajemnicy niz nazisci i dlatego nie ma rownie wstrzasajacych zdjec z komunistycznych gulagow. Po ogladnieciu tych zdjec nasuwa sie to pytanie : czy polski rzad robi wszystko, aby po usunieciu nazizmu i sowieckiego komunizmu polskie dzieci juz nie musialy cierpiec glodu ? Otoz nie , bo w III RP rzadzonej przez koalicje PO/PSL ponad milion polskich dzieci zyje we wzglednej biedzie, a ponad pol miliona polskich dzieci zyje w ostrej biedzie i idzie do szkoly bez spozycia sniadania, gdyz ich rodzicow nie stac na kupno sniadania wlasnym dzieciom. Z tego wynika, ze trud pokonania nazizmu i sowieckiego komunizmu poszedl - na terenie Polski - na marne.
  • ~qwert2
    (2015-07-16 19:32)
    Polecam serdecznie przeczytac ksiazke Henry Makowa "Illuminati,sekta ktora zawladnela swiatem",tam zostala wyjasniona kwestia kto przez "osoby trzecie" (Niemieckich nazistow) chcial i wrecz pragnal holokaustu Zydow! Dokladne wyjasnienie z mojej strony byloby celem pana Cenzora!
  • ~Cuomo
    (2015-02-21 21:39)
    Dzieci bez pasiaków ale na Kołymie, nie przed komorą gazową ale przed 50 stopniami poniżej zera. Jeszcze Adolfowi nie śniło się o Oświecimiu a już zaprzyjaźnieni z Polską bolszewicy wymordowali miliony. Ale o tym cisza. Najważniejsze niemieckie miasto Auschwitz.
  • ~LEKARZ
    (2015-01-28 13:47)
    PIEKNE ZDJECIA JESCZE DOKONCZYC ROBOTE !!
  • ~pop
    (2015-02-02 06:58)
    Gdzie ta komora gazowa?
    Na którym zdjęciu? Chyba nie na 12.,gdzie są trupy w śniegu?
    Co to za bujdy?
  • ~Any
    (2015-01-28 12:32)
    Zdjęcie 11... Czy te dzieci nie wyglądają dziwnie jak na więźniów Auschwitz? Pyzate, okrągłe buźki, nie ogolone głowy? Proszę porównać to ze zdjęciem nr 8.
    Obawiam się, że to było zdjęcie propagandowe robione przez Rosjan.
  • ~opinia x
    (2015-01-31 23:42)
    ~pastor2015-01-31 19:36
    Masz na mysli Szatana? waszego boga,bo prawdziwego biblijnego Boga Jahwe nawet nie znacie!