• ~tim
    2015-12-26 06:52
    W porównaniu z Warszawą to żadne zniszczenia.
  • ~ZbyszekD
    2015-02-13 18:12
    obserwatore2015-02-13 16:19 czego ja niby nie wiem i o jakich bzdurach mówisz? Jeżeli chodzi o II wojnę światową to w Polsce jest doskonale znana, oczywiście bezpośrednio z nią się nie zetknąłem, bo urodziłem się po wojnie, ale wielu ludzi z mojej rodziny się z nią zetknęło i pamiętało łapanki i rozstrzeliwania, wywózki do obozów i na roboty. W szkołach do których uczęszczałem uczyli historii, a do tego czytałem sporo książek, więc nie ma mowy o nie wiedzy. Niemieckiego barbarzyństwa nie da się niczym przykryć nawet ,,łzami'' nad Dreznem - bo kto mieczem wojuje...- przysłowia są mądrością narodów!!!
  • ~albert
    2015-02-13 17:40
    Niemcy chcieli wojny totalnej to ją dostali.Brawo Churchill !
  • ~Per
    2015-02-13 22:23
    Nie ma co płakać nad Dreznem lub Hamburgiem. To nic w porównaniu ze szkodami jakie Niemcy wyrządzili innym narodom... Nie ma czego żałować...
  • ~Fruzia
    2015-02-13 20:08
    ~albert2015-02-13 17:40
    Niemcy chcieli wojny totalnej to ją dostali.Brawo Churchill !

    Brawo...jest temu sk.rwysynowi za co bić brawo..szczególnie za to, że sprzedał Polkę Rosji jak tirówkę...brawo...głupku...brawo...
  • ~Mnietek
    2015-02-13 14:44
    Tak się kończy oddanie całej władzy w ręce jednego człowieka. Hitler, Stalin, teraz Putin. Ludzie cały czas popełniają te same błędy.
  • ~aaaa
    2015-02-14 08:06
    Biedni Niemcy, tacy pokrzywdzeni. Cała Europa na nich napadła.
  • ~zxc
    2015-02-13 12:54
    "Kto sieje wiatr ten zbiera burzę"

    Mamy im współczuć? Wywołali wojnę, na której bestialsko wymordowali miliony cywili. To oni zaczęli bombardować miasta - w Iwś Londyn i Paryż, w II wś zaczęli od naszych.
    Czyż na początku wojny zdecydowana większość Niemiec nie popierała Hitlera?
    Nie korzystali z przymusowych robotników jak z niewolników?
  • ~jaga
    2015-02-13 15:20
    Myślę , ze to był jedyny sposób, aby niemiecka ludność cywilna poznała, jak wygląda wojna, którą wywołali. W ramach poglądowych powinni zbombardować wszystkie większe miasta, na mniejszą skalę.
  • ~Durnyj Poljak po szkodzie
    2015-02-14 04:05
    A kto zbombardowal do zera Warszawe? Moze sami Polacy albo Rosjannie?