• ~Konrad
    2015-04-20 04:22
    Wasze wypowiedzi sa pelne nienawisci,braku znajomosci historii,zniewazania innych!!!Do kibica---masz absolutna racje!!! Nie ma nas w Polsce od 1979 roku.Mieszkalismy na czterech kontynentach.Rozne kultury.jezyki,obyczaje,religie.Zona zawsze nawiiazala kontakty z ludzmi<byla pierwsza do pomocy,nauki innych jezykow{zna siedem}usmiech,cieplo od serca,Nasza buddyjska religia uczypokory,szacunku dla innych,respektu,nie mordujemy i jemy zwierzat,jestesmy wegetarianami.Czy widzimy sie w nowej Polsce??? Zdecydowanie NIE!!! Cieple ALOHA z HAWAJOW!!!
  • ~warszawiak
    2015-04-19 20:38
    nawet w taka tragiczna rocznice bydelko PIS-owskie porykuje i bluzni.
  • ~pogannin z966
    2015-04-19 22:59
    katole tradycyjnie mordercy od 966 roku wiadomo to psy koscielne hieny cmentarne nie bedzie kleru nie bedzie psów z głodu zdechna a tak 15 liiardów co roku na kler banderowców gon gon i smrud kosc fioła kler smierdzi smoła siarka i żebractwem kler zebrze i dostaje bo kopacz daje stara prosta tuta im daje
  • ~komentarz
    2015-04-19 22:06
    Żydzi a Powstanie Styczniowe i jego planowo antypolski wymiar
  • ~janek
    2015-04-19 21:27
    Te Bartoszewski gdyby miał tytuł naukowy to by wiedział, że ni było żadnego powstania w getcie, tylko kilku godzinna walka, która zakończyła się niemieckim ,,polowaniem'' na Żydów. Bredzi ja idiota i duraczy w przedsiębiorstwie holocaust...
  • ~To trzeba wiedzieć!
    2015-04-19 21:10
    Pamiętajcie, że żydzi nie płacą podatków . Płacą tylko składkę na gminę żydowska a emerytury biorą z budżetu polskich podatników. Jeszcze dostają po 100 euro miesięcznie dodatku za to że są żydami.
  • ~przestańcie kłamać, powiedzcie prawdę
    2015-04-19 21:21
    Żydzi to rak na polskim społeczeństwie
  • ~Z WSI
    2015-04-19 20:44
    To nie byli żadni powstańcy,to byli dekownicy,zwłaszcza ci od Edelmana,siedzieli w zakamuflowanych dobrze bunkrach,nie walczyli z nikim,wychodzili w nocy na puste getto i w ten sposób w całym tym kłamliwym powstaniu zabili pięciu pijanych ukraińskich własowców.Śmiechu warte kłamstwo .
  • ~gosc
    2015-04-19 20:08
    Czt ten pseudo profesor ,bedzie siedzial w PO do dozywocia i bral pieniadze?
    Juz chyba nosi pampersa ,ale jeszcze go woza po "kapuste".
    Juz obrzydliwosc bierze.
    Moj ukochany wujek ,ktory uratowal sie z obozu pod koniec wojny ,juz dawno nie zyje.Tak byl maltretowany ,ze jak wyszedl to ciocia karmila go mala lyzeczka i zjadal tyle co na spodeczku sie zmiescilo.Przypalali mu faszysci kiszke stolcowa ,pracujac w kamieniolomach. Dlatego ze nie chcial wspolpracowac z mordercami ,tak jak wielu jego kolegow.
    To byla dobroc chodzaca.Bartoszewski mial chyba jakis dobrych znajomych w obozie ,skoro wyszedl taki zdrow ,ze do dzis pracuje.
  • ~Kapuś to ma klawe życie
    2015-04-20 09:18
    "Profesor" Bydłoszewski ma się dodrze! Miał "farta", że Niemcy wypuścili go z obozu ze względu na zły stan zdrowia.