• ~warszawiak
    (2015-04-19 20:38)
    nawet w taka tragiczna rocznice bydelko PIS-owskie porykuje i bluzni.
  • ~janek
    (2015-04-19 21:27)
    Te Bartoszewski gdyby miał tytuł naukowy to by wiedział, że ni było żadnego powstania w getcie, tylko kilku godzinna walka, która zakończyła się niemieckim ,,polowaniem'' na Żydów. Bredzi ja idiota i duraczy w przedsiębiorstwie holocaust...
  • ~To trzeba wiedzieć!
    (2015-04-19 21:10)
    Pamiętajcie, że żydzi nie płacą podatków . Płacą tylko składkę na gminę żydowska a emerytury biorą z budżetu polskich podatników. Jeszcze dostają po 100 euro miesięcznie dodatku za to że są żydami.
  • ~Kapuś to ma klawe życie
    (2015-04-20 09:18)
    "Profesor" Bydłoszewski ma się dodrze! Miał "farta", że Niemcy wypuścili go z obozu ze względu na zły stan zdrowia.
  • ~Z WSI
    (2015-04-19 20:44)
    To nie byli żadni powstańcy,to byli dekownicy,zwłaszcza ci od Edelmana,siedzieli w zakamuflowanych dobrze bunkrach,nie walczyli z nikim,wychodzili w nocy na puste getto i w ten sposób w całym tym kłamliwym powstaniu zabili pięciu pijanych ukraińskich własowców.Śmiechu warte kłamstwo .
  • ~Książka
    (2015-04-20 01:20)
    H. Rolicki - Zmierzch Izraela ( 1932 r.)
  • ~pogannin z966
    (2015-04-19 22:59)
    katole tradycyjnie mordercy od 966 roku wiadomo to psy koscielne hieny cmentarne nie bedzie kleru nie bedzie psów z głodu zdechna a tak 15 liiardów co roku na kler banderowców gon gon i smrud kosc fioła kler smierdzi smoła siarka i żebractwem kler zebrze i dostaje bo kopacz daje stara prosta tuta im daje
  • ~komentarz
    (2015-04-19 22:06)
    Żydzi a Powstanie Styczniowe i jego planowo antypolski wymiar
  • ~Konrad
    (2015-04-20 04:22)
    Wasze wypowiedzi sa pelne nienawisci,braku znajomosci historii,zniewazania innych!!!Do kibica---masz absolutna racje!!! Nie ma nas w Polsce od 1979 roku.Mieszkalismy na czterech kontynentach.Rozne kultury.jezyki,obyczaje,religie.Zona zawsze nawiiazala kontakty z ludzmi<byla pierwsza do pomocy,nauki innych jezykow{zna siedem}usmiech,cieplo od serca,Nasza buddyjska religia uczypokory,szacunku dla innych,respektu,nie mordujemy i jemy zwierzat,jestesmy wegetarianami.Czy widzimy sie w nowej Polsce??? Zdecydowanie NIE!!! Cieple ALOHA z HAWAJOW!!!
  • ~kartoteka
    (2015-04-19 22:57)
    Kiedy żydzi odpowiedzą za mord na narodzie polskim w okresie panowania swołoczy rosyjskiej?