• ~kibic
    2015-04-24 21:07
    Generał Iwan Czerniachowski odpowiada za zniszczenie miasta przez Armię Czerwoną w ponad 90% i za to postawiono mu pomnik. Paranoja historii. A co z zamordowanymi Akowcami ? Kpina z narodu polskiego.
  • ~Karol
    2015-04-24 21:26
    Brawo ! Nie stawia się pomników wrogom Polski i Polaków i mordercom. Won z tym bolszewickim ścierwem.
  • ~katpo
    2015-04-24 20:46
    bartosze zdewastowany
  • ~polonus
    2015-04-24 22:02
    Bardzo chętnie zapłacę kaucję za tych dzielnych chłopaków, wrogów systemu "postPRLowskiego".
  • ~am haarec
    2015-04-24 21:39
    Powinni byli użyć dynamitu i było by po sprawie :)
  • ~antykomuch
    2015-04-24 20:51
    Kampania wyborcza w Domu Dziecka. Rekrutacja najmłodszych na spotkanie z Komorowskim

    Dwa tygodnie przed wyborami Bronisław Komorowski będzie się promować w Domu Dziecka w Odporyszowie w województwie małopolskim. - Gościem „Siemachy” będzie prezydent Bronisław Komorowski, a nie kandydat na ten urząd – zapewnia w rozmowie z „Codzienną” szef stowarzyszenia, ks. Andrzej Augustyński. Przyznaje jednak, że Komorowskiego zaprosił... członek jego komitetu wyborczego.
    Na sobotę kandydat Platformy Obywatelskiej w wyborach prezydenckich, Bronisław Komorowski ma zaplanowaną wizytę w „Nowoczesnym Domu Dziecka” stowarzyszenia „Siemacha” w Odporyszowie. Ośrodek na co dzień pomagający i wychowujący dzieci, jutro posłuży jako element kampanii wyborczej kandydata PO. Przed godziną 10, w obecności dziennikarzy, fotoreporterów i operatorów kamer polityk zje śniadanie z wychowankami ośrodka.
  • ~HwwD
    2015-04-24 21:30
    uff co za dzien,, zdewastowany pomnik kata Czerniachowskiego no i teraz jego WIELKI PRZYJACIEL BARTOSZEWSKI - nie zyje.
  • ~Furman
    2015-04-25 09:31
    POprawnie,nie miejsca dla Morderców Naszego Narodu na Naszej Ziemi.W końcu Naród się za to wział,bo rzad jest pełen UUbbeków i proosowietów: choćby Szczynukow,czy jak Mu tam.
  • ~jj
    2015-07-04 03:35
    Bez oplaty oddam dynamit aby wysadzic w powietrze
  • ~PL
    2015-04-25 09:27
    co za debilna władza, króra toleruje pomniki ciemiężców!!!.