• ~mati
    (2015-09-01 17:46)
    Jestem z Wałbrzycha, byłem w miejscu gdzie rzekomo znajduje się słynny pociąg, spotkałem masę turystów, nie tylko z Polski ale i z zagranicy, pojawiły się też telewizje z całego świata. Wątpię w to by znaleźli tam złoty pociąg, ale za to jaką ma reklamę Wałbrzych. Szok
  • ~dociekliwa
    (2015-09-01 14:35)
    Teraz wiem dlaczego chciano prywatyzować lasy!!!
  • ~gugcia
    (2015-09-01 14:08)
    nie rozumiem tego ciaglego gadania-jest czy go nie ma?Zyjemy w swiecie takiej techniki budowlanej i gorniczej oraz posiadamy sprzet analityczny o wielkich mozliwosciach,ze nalezy po prostu odkopac ten tunel,sprawdzic teren w kilku miejscach.Jezeli Szwajcarzy potrafia kopac ogromne tunele w twardych skalach to co za problem poprosic ich o pomoc jezeli sami tego nie potrafimy zrobic.Na pewno koszt odkopania tunelu ma sie nijak do ewentualnych zyskow-nawet jezeli nie ma w pociagu pancernym zlota to i tak bedzie on wraz z licznymi tunelami,kompleksem Riese,zamkiem w Ksiazu ogromna atrakcja turystyczna na skale swiatowa i to jest wlasnie cenniejsze od potencjalnego zlota.Jest 1.9.,ciepla pogoda,mysle,ze do zimy mozna sporo przekopac i miec jakis obraz sprawy.Tylko trzeba sie od razu za to zabrac,a nie zadawac sobie pytania typu:byc albo nie byc?
  • ~mmm
    (2015-09-01 14:36)
    Jak PIS wygra wybory, pociągu nie dostanie nikt. Jak wygra PO, to będzie się im żyło lepiej.
  • ~pg
    (2015-09-01 15:04)
    Taak, mamy zająć się pociągiem, srociągiem, a Po-myje kradną, ustawiają i w Dzienniku cisza o mafii w kancelarii Pani Premier
  • ~Panthera, rzymski Legionista
    (2015-09-01 14:40)
    Jestem na 99 % przekonany, ze Maria/Maryja/Miriam byla puszczalska dziewczynka i nie jakas Maryja niepokalana i zawsze dziewica. . Jak pierwszy raz sie z nia, juz pietnastolatka przespalem, stwierdzilem, ze juz cnotka nie byla i otwarcie jej to powiedzialem. Poplakala sie i powiedziala. ze cnote stracila podczas jazdy rowerem ( siodelka nie byly wtedy tak wygodne jak dzisiaj ). I got her pregnant ( zrobilem jej brzuch ). Moja sotnia zostala odkomendorowana z Nazareth i Betlehem do Aleppo i tak niestety utracilem Maryjke z moich oczu. Po kilku miesiacach dowiedzialem sie, ze urodzila syna, ktorego ojcem mial byc jakis duch swiety. Tym duchem swietym bylem ja, ja - Panthera, rzymski Legionista !

    Ten zloty pociag istnieje tak samo jak duch swiety !!!
  • ~bicz na pełowską picz
    (2015-09-01 14:22)
    ten złoty pociąg to bękart potwora z loch ness, okład na rozwodnione mózgi pełowstwa
  • ~POpier
    (2015-09-01 16:17)
    Teraz będą próbować zamglić całą sprawę opowiadając bzdury że pociagu nie ma a tymczasem jest i to pełen złota.
  • ~autorek
    (2015-09-01 15:51)
    i co tu napisać zadupie i tyle te złoto mnie nie interesuje bo to złoto wieśniaków nigdy nie byłem w Wałbrzychu bo to dziura jakich mało w jakimś dole na granicy czy temu hitlerowi czaszke przygrzało żeby tam się chować myślałem że germany są bardziej inteligentniejsze przyjechałby by na górny śląsk dostał by karte na węgiel to też złoto tylko czarne jak w ogóle można nazywać to śląskiem nigdy górny śląsk nie dolnym ślaskiem
  • ~Die Ermittler
    (2015-09-01 14:46)
    @~Panthera, rzymski Legionista,
    większych debilizmów skretyniałego debila ne słyszałem!