• ~Romano
    (2015-12-05 10:27)
    Warto było ..... Oddać głos na PiS, zasłużyli na ten skarb. Jakby wpadło w rękę PO to by rozkradli.
  • ~liberau
    (2015-12-05 10:02)
    kop pan szybko, bo zaraz sie żydy zlecą z pretensjami
  • ~Marko62
    (2015-12-05 10:44)
    Ten pociąg tam sie zsunoł, jeśli to odkryją ,to będzie już wydobycie kruszcu,same samorodki i nikomu nic do tego - ani żydkom ani innym.
  • ~oko
    (2015-12-05 18:52)
    Dokładnie, dobrze, że poprzednia "ekipa" nie znalazła!!! Byłoby po kopalni i po złocie, i po wszystkim. Te harpuny nie cofnęłyby sie przed niczym.
  • ~polo
    (2015-12-06 20:27)
    Nasz kraj jest chyba najbogatszym w Europie w skarby,bogactwa naturalne ukrywane przed nami,gorace wody ktore moga ogrzac caly kraj i w ludzi
  • ~gra
    (2015-12-06 16:23)
    wy głupi pisowcy zanieście wszystkie swoje prywatne skarby rydzykowi i będziecie szczęsliwi
  • ~chłopak
    (2015-12-06 18:15)
    Jak dotychczas na "złotym pociągu" zarobili hotelarze i restauratorzy z Wałbrzycha. No i dobrze! Więcej takich "odkryć"!!!! Może zatrudnili parę osób dodatkowo...... Ludzie nie mają roboty. Zawsze ktoś zarobi przy takich "odkryciach" parę złotych....
  • ~Powieka
    (2015-12-06 16:11)
    Do oko .ty sam jestes harpunem.
  • ~ Dera
    (2015-12-07 14:35)
    To na poczet złotego pociągu pisiory obiecują po 500 zł. Na dziecko .Bo tylko takie kopaliny mogą ziscic obiecanki wyborcze i jeszcze rydzowi za poparcie w R M .
  • ~Boniasss
    (2015-12-07 13:49)
    Jeszcze nie wiemy czy pociąg tam rzeczywiście jest, a niektórzy już zarabiają....