• ~Argument
    (2016-02-22 13:58)
    Nazywam się Argument i z przykrością stwierdzam, ze każdy płatny konfident to obrzydliwa świnia
  • ~Lukas
    (2016-02-22 13:51)
    Tylko jakby IPN trzymal miesiac to by ludzie gadali ze falszuja teczki...
  • ~kaka
    (2016-02-22 14:07)
    Dawno temu moja 5-letnia wówczas wnuczka Ania popchnęła swoja koleżankę i kolegę z którymi się bawiła. Powiedziałem stanowczo, by je przeprosiła, a Ania na to, " przepraszam Was gnoje"! Po co przywołuję ten odległy epizod? A no po to, żeby WAM RZĄDZĄCYM powiedzieć, że jesteście GNOJAMI, tysiąckroć większymi - nigdy Was nie przeproszę! Wałęsa dał Wam maluczkim wolność, którą teraz gnoicie! Boże! "chamy piją miód, a ty nie grzmisz".
  • ~ajax
    (2016-02-22 14:22)
    Wielcy ludzie potrafią przyznać się do słabości, wyrazić skruchę i przeprosić, niestety Wałęsa do takich nie należy.
  • ~dobre to
    (2016-02-22 14:00)
    Ciekawe jest to co BOLEK robił w LUKSUSOWYM KOMUNISTYCZNYM OŚRODKU WCZASOWYM w ARŁAMOWIE czy nie był to układ TY znaczy BOLEK będziwsz niby RĄDZIŁ A MY ZNACZY KOMUNIŚCI UWŁASZCZAMY SOBIE ROBOTNIÓW ZAKŁADY PRACY
  • ~007
    (2016-02-22 14:19)
    "Jawna" agenturalna praca Wałęsy zakończyła się w 1976 roku po jego dekonspiracji. Na spotkaniu w Gdańsku w 1976 r. Wałęsa został zdekonspirowany przez działaczy podziemia. Istniało nagranie z tego sporkania które przejął prawdopodobnie Borusewicz i "zapodział". Czy Lech Wałęsa nie przeszedł po 1976 r. w stan "śpiocha"?
  • ~dziwna zmiana Pisu a nie dobra
    (2016-02-22 13:39)
    ale Pis się podnieca to ma być styl rządzenia, to ich reformy, z tej mąki chleba nie będzie.
  • ~emeryt 10
    (2016-02-22 13:59)
    Mam kilka pytań związanych z tymi papierami. Dlaczego są publikowane przed sprawdzeniem ich prawdziwości i przed sprawdzeniem grafologicznym ? Dlaczego publikację zaczyna się od papierów na Lecha Wałęsę ? Czy były na wierzchu, czy były wybierane ze wszystkich kartonów ? Czy będą publikowane pozostałe papiery z tych kartonów, nawet na ludzi związanych z obecną władzą ? Czy zobowiązanie,które prawdopodobnie napisał odręcznie Lech Wałęsa pasuje do pisma człowiek słabo wykształconego (dosyć ładny charakter pisma,brak błędów ortograficznych) ? Czy to co tworzyli ludzie z dawnej SB ma być wyrocznią, czy są to materiały wiarygodne ?
  • ~Polak
    (2016-02-22 15:58)
    Kaczyński od niedawna u władzy i zamiast spełniać wyborcze obietnice wprowadza kolejną "swoją" prawdę, robi kolejną rewolucję w umysłach, kolejny raz pluje na imię Polski na świecie, kolejny raz dzieli Polaków. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • ~januszjanusz
    (2016-02-22 13:44)
    dziwi mnie tylko jedno - szybkosc dzialania IPN. Czyzby Kaczynski sie niecierpliwil ?Teraz juz wiadomo kto kim jest. Czy bedzie juz za niedlugo ulica imieniem Cenckiewicza ?