• ~Marek
    2016-02-28 15:46
    Boją się Ziobry! Mam nadzieję że to środowisko zostamoe przez Ziobrę potraktowane tak jak na to zaslugują. Ludzie którzy popierają KOD/Nowoczesną są mentalnie bliżej ormowca niż AKowca. Dzisiaj mamy starcie z 3 pokoleniem potomków (nie tylko mentalnie) NKWD z 3 pokoleniem AKowców. Wygramy - pogonimy bolszewików!
  • ~RG
    2016-02-28 15:29
    miejsce tej pisowskiej kanalii jest właśnie w takim lochu
  • ~ona2
    2016-02-28 15:48
    to jakaś pisowska paranoja. Żyć nie mogą bez afer typu SB, KOMUNIŚCI, szarpanie L.Wałęsy, smoleńsk itd. Muszą mieć jakiegoś wroga. Natomiast w ich szeregach, sb-ecy, byli pzpr-owcy. Ci są ok. bo dostali dyspensę od kaczyńskiego i rydzyka. ŻAŁOSNE. Ziobro zajmij się pracą, bo to z naszych podatków się utrzymujecie.
  • ~kwak
    2016-02-28 15:43
    Mógłby tam zostać.
  • ~J B
    2016-02-28 16:34
    Tak do niedawna, jeszcze w latach 90tych wyglądały izby zatrzymań w komendach policji.
  • ~januszjanusz
    2016-02-28 17:40
    A teraz bedzie katownia PisU ...
  • ~jap
    2016-02-28 16:33
    a kiedy ziobro przestepca pokaze lochy gdzie zbieral haki ze swoja partnerka jarkiem
  • ~dociekliwa
    2016-02-28 15:56
    to może zrobi rajd szlakie spalonych wymordowanych wsi??????//
  • ~olo
    2016-02-28 15:31
    a co jest w lochach Min, Propagandy i Oswiecenia Publicznego ? nie mozecie puscic jakichs golych bab ? albo pokazac super lokali ?
  • ~Inspekcja dokonana.
    2016-02-28 23:13
    Mozna tu zamykac bylych ubowcow I pezetpeerowcow. Nie uciekna.