• ~SYLVEK
    2016-03-01 00:02
    Teraz kolej na archiwa GW i Michnika - i przekret w rejestracji Nowoczesnej.- a potem sledztwo smolenskie - narazie na tyle .
  • ~zdziwiony Polak
    2016-02-29 21:56
    Zadziwia "profesonalizm" IPN. Akta kategorii A przewozone w torbach z Ikea w bagażniku osobowego auta pewnie prywatnego pana prokuratora !!! Brawo i jeszcze raz brawo !!!
  • ~oficer prowadzący
    2016-02-29 21:51
    Jak wynika ze zdjęć - prokuratorzy coś jednak znaleźli! Problem więc w tym - czy materiały te mają jakąś wartość? Takie przeszukanie powinno bowiem odbyć się znacznie wcześniej, by wdowie po komunistycznym dyktatorze nie dać czasu na usunięcie ważnych dokumentów!
  • ~J23
    2016-02-29 22:51
    przeciez wiadomo, ze szukaja teczek braci Kaczynskich zeby je bezpowrotnie zniszczyc
  • ~and
    2016-02-29 22:02
    Coś tam się uchowało, nie bolka to może na TW z Wybiórczej. Jednak gensek potrafił zadbać o bezpieczeństwo swojej familii.
  • ~bono
    2016-02-29 22:02
    Zagrywka IPNu - przeszukanie zrobione, nic waznego nie znaleziono i nastepne 25 lat wode z mozgu Polakom robic mozna
  • ~proroczy
    2016-02-29 21:55
    Kiedy przyjdą podpalić dom, ten, w którym mieszkasz - Polskę, kiedy rzucą przed siebie grom kiedy runą żelaznym wojskiem i pod drzwiami staną, i nocą kolbami w drzwi załomocą - ty, ze snu podnosząc skroń, stań u drzwi. Bagnet na broń! Trzeba krwi! Są w ojczyźnie rachunki krzywd, obca dłoń ich też nie przekreśli, ale krwi nie odmówi nikt: wysączymy ją z piersi i z pieśni. Cóż, że nieraz smakował gorzko na tej ziemi więzienny chleb? Za tę dłoń podniesioną nad Polską- kula w łeb! (W. Broniewski ) cytowano bez podtekstów i skojarzeń.
  • ~elf
    2016-02-29 22:22
    To taka teraz władza i polityka ??? to mi przypomina dno ( ciemną stronę okresu powojennego ). Hańba demokracji , delikatnie mówiąc lekki zamordyzm .
  • ~Jan Osik
    2016-02-29 22:02
    Teraz wdowie będzie można postawić zarzut trzymania dokumentów. Jaruzelski nie żyje, a ktoś musi ponieść karę. Brak chleba, niech będą igrzyska....
  • ~K.Miot
    2016-02-29 22:32
    i co? Nikt ich nie palił? To chyba raczej kacze d...y dymią!