• ~szklo kontaktowe
    (2016-03-06 11:08)
    Wszystkie Celebrytki z czasow PRL-u co zachaczyly o Salon Sypialny Jaruzelskiego ponoc uwielbial pieszczoty... jakie to romantyczne.
  • ~niezlodziej
    (2016-03-03 15:27)
    K.mlot. tys juz calkiem poj...brany z nienawiści.
  • ~witold48
    (2016-03-01 23:57)
    Jeżeli oskarżony nie żyje to na jakiej podstawie prawnej trwa nadal śledztwo i prowadzone są rewizje w jego domu ? Rodzina powinna złożyć skargę do Sądu na żłamanie prawa przez prokuratora z IPN . ps. IPN to nie żaden Instytut skoro pracują w nim głównie prokuratorzy tylko zwykła Policja Polityczna.
  • ~Jakość.
    (2016-03-01 18:40)
    Jakość w Związku Radzieckim po 90 roku krew się ni polała.
  • ~władza ludowa.
    (2016-03-01 18:35)
    Władza ludowa miała swoje archiwa. Tak jak towarzysz lenin zalecał.
  • ~zio
    (2016-03-01 16:20)
    szkoda mi obuwia
  • ~olejPO
    (2016-03-01 13:28)
    @proroczy @bronek, Władysław Broniewski w "Słowo o Stalinie" w 5 części pisze:"Pędzi pociąg historii,błyska stulecie-semafor.Rewolucji nie trzeba glorii,nie potrzeba szumnych metafor,potrzebny jest maszynista, którym jest On: towarzysz,wódz,komunista--Stalin-słowo jak dzwon!"
  • ~olejPO
    (2016-03-01 13:21)
    @proroczy Władysław Broniewski w "Słowo o Stalinie" w 5 części pisze:"Pędzi pociąg historii,błyska stulecie-semafor.Rewolucji nie trzeba glorii,nie potrzeba szumnych metafor,potrzebny jest maszynista, którym jest On: towarzysz,wódz,komunista--Stalin-słowo jak dzwon!"
  • ~lucyfer
    (2016-03-01 12:54)
    zapraszam do lustracji na Zoliborzu.Jak zwerbowano dwóch bliżniaków do ataku na księżyc i kto ich werbował?
  • ~albert
    (2016-03-01 10:53)
    to pierwsze zdjęcie to chyba pomyłka z jakiejś akcji kiboli, przecież tak się chyba nie ubierają prokuratorzy ?
  • ~olo
    (2016-03-01 10:18)
    czy oni maja uprawnienia sledcze ? przeszukania,przesluchiwania itp ?
  • ~babcia
    (2016-03-01 09:42)
    Glupku jeden--co ty wogole wiesz o "komunistycznym dyktatorze"??? dziecko, postaraj sie troche poczytac i pouczyc.
  • ~Uhahahahaha
    (2016-03-01 08:51)
    @Na marginesie - NIE, tym razem wyręczyła go pani prokurator POZNAŃSKA .... @Mitex - ciągle szukacie tej sfałszowanej lojalki ? Jedna kompromitacja wam nie wystarczyła ??? Zapytajcie TW BOLKA on wie najlepiej, że to co chowane w domach to SAME FAŁSZYWKI !!!!
  • ~Uhahahahaha
    (2016-03-01 08:49)
    @Feliks J23 - zdradźcie nam, CO należy wziąć, aby mieć TAKI ODLOT ???!!???
  • ~christ
    (2016-03-01 08:41)
    wiem z doskonalych zrodel z Episkopatu Polski ze ta Rewizja u Jaruzelskiego byla we 1 rzedzie po to zeby znalezc i zabezpieczyc Akta ajmunda Kaczynskiego - super Agenta bezpieki i KGB z lat 50 i 60-tych no i tego prokuratora PIS-owskiego Piotrowicza, tak to jego Akta chce PIS w 1 rzedzie znalezc i zabezpieczyc ( czytaj zniszczyc ).
  • ~ostjan
    (2016-03-01 08:02)
    Po co oględziny procesowe? Od razu należy upublicznić.
  • ~mmm
    (2016-03-01 07:58)
    Hehe, mają motyw przewodni dla następnego marszu kodowicy.
  • ~rozsądny
    (2016-03-01 07:58)
    Moje zdanie na temat tego dyktatora--- Gdyby to zrobili ci z czerwonymi gwiazdami na co aż się palili nie było by I.P. N.-u a krew lała by się bardzo mocno. Pomnijcie na Węgry Czechosłowacja mniej ALE JEDNAK.
  • ~werk
    (2016-03-01 07:55)
    Co tam robiła policja? IPN jest jej zwierzchnikiem?
  • ~Ałtor
    (2016-03-01 07:35)
    Co znaleźli, a czego nie ujawnią, to jest ważne.

Może zainteresować Cię też: