• ~Janek
    (2016-03-30 19:29)
    A ja ujawniam ze PO i Nowoczesna to szkodliwe organizacje dalej destabilizujace Polske.
  • ~marko
    (2016-03-30 21:22)
    "Elity" chlały wódę z komuchami i ubijały swoje geszefty.
  • ~Adam
    (2016-03-30 21:17)
    To Kaczyński też donosił ?
  • ~o .
    (2016-03-30 19:28)
    Jaki oddany bolek .
  • ~pop
    (2016-03-30 20:07)
    A gdzie jest herszt Jaruś?
  • ~HwwD
    (2016-03-30 21:47)
    Legendarny przywódca Dość często się chwalił że walcząc w pojedynkę sam komunę obalił. Lecz wcale się nie gniewa komuna obalona. Nikt Legendy nie broni tak zaciekle jak ona!
  • ~72lata
    (2016-03-30 22:15)
    TVP Historia 30.03.16 nadała film jak Wałesa ze swoją świta potraktował premiera Olszewskiego ,że za duzo mówił o działakności agenta SB.Jest tam ukazany Kuroń jak broni kolege Wałese.Odpiera prawdziwe zarzuty przeciw LW. Uważałem Kuronia za człowieka utczciwego,bardzo się pomyliłem-to jest kłamca. Film ten powinien być powtórzony w TVP 1 PR-nie każdy ma Historie.
  • ~trotyl
    (2016-03-30 20:58)
    BOLUS PATRZ JAK SA PODROBIONE I FALSZYWE ZNOWU GON DO SADU ZE TO NIE PRAWDA TY JUDASZU
  • ~taki tam
    (2016-03-30 22:03)
    Więc jednak trzeba uznać, że Lech Kaczyński, wbrew twierdzeniu Wałęsy, odgrywał istotną rolę w przemianie ustrojowej.
  • ~Zelniokacze bajania
    (2016-03-31 04:16)
    To był inny Kaczyński tak samo jak inny Zelnik był donosicielem ? Nie trzeba brać pod uwagę tych zdjęć komuchy lubią kłamać więc prawdziwe zdjęcia też kłamią chociaż są prawdziwe .