• ~Jimmy Bounce
    (2017-03-11 20:44)
    A meczety kwitną....
  • ~MK
    (2017-03-11 21:27)
    Symbol upadającej cywilizacji europejskiej
  • ~zetnie łby.
    (2017-03-11 21:58)
    Ciągła walka lewactwa z Chrześcijaństwem doprowadziła cywilizację Europejską do upadku ,na jego miejsce wkroczył bez wzlędny islam który ze wszystkimi zrobi porządek.
  • ~Lech
    (2017-03-12 08:05)
    Wszyscy jesteście zaprogramowali na politykę ( a przynajmniej większość ). Tyle jadu i nienawiści za popieranie innego ugrupowania jeszcze nigdy nie było. Co mają wspólnego zabytki z poglądami politycznymi? A może ktoś napisze jak w Waszym rejonie wygląda sprawa ochrony zabytków. Będziecie mieli możliwość oceny lokalnych władz.
  • ~Jimmy Bounce
    (2017-03-11 20:42)
    A meczety kwitną....:)
  • ~Szyba
    (2017-03-12 06:33)
    Świątynie to zabytki szczególne i bez żadnych wątpliwości powinny być otoczone opieką konserwatorską . Zupełnie bez znaczenia jest to komu służyły . Szkoda tylko że tego nie rozumie polski KK . Dlaczego tak uważam ? W Toruniu mamy wiele pięknych ,zabytkowych kościołów z bazyliką św. Janów na czele , na szczęście miasto , państwo nie żałuje funduszy na konserwację tych świątyń a co robi KK w tym czasie ? A w tym czasie ojciec dyrektor , topi kolosalne pieniądze w koszmarne brzydactwo , oddalone od osiedli mieszkaniowych w miejscu trudno dostępnym dla potencjalnych uczestników nabożeństw . Odpowiedź KK jest jedna , budujemy dla chwały Bożej a dbanie o to co kiedyś zbudowano z pieniędzy wierzących nie służy chwale Bożej ?
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-03-12 08:58)
    Zaden relikt ,kosciol z czasow apostolow sie nie zachowal.Przetrwalo Slowo Boze Biblia.Pytanie czy kosciolem Pana Jezusa Chrystusa jest jakikolwiek budynek ?.Moze ktos poda definicje kosciola cytatem z Biblii !.
  • ~Dr J.E.Baka
    (2017-03-13 13:12)
    Chciałbym zobaczyć watykan w tej kolekcji
  • ~Patrząc na jaśniejszą stronę życia
    (2017-03-11 23:30)
    Jedna kadencja Pisu i wszystkie, oprócz może trzech będą tak wyglądać.
  • ~tonia
    (2017-03-12 12:37)
    Przyjdą jeszcze czasy ,że ludziska na kolanach bedą przepraszac Boga za swoje niegodziwe, plugawe zachowania,za wulgarna sztuke, za nienawiśc do współbraci.
  • ~klaun kresowy
    (2017-03-13 23:35)
    Daliście ciała jeśli chodzi o nazwy miejscowości na Białorusi. Po polsku nie pisze się Bierestowica, tak jak nie pisze się "w Londonie" czy "w Parisie", tylko w Brzostowicy Wielkiej (swoją drogą kościół pw. Nawiedzenia NMP). To samo dotyczy nazwy Lenino, no dobra, zbowidowcy może się obrażą, ale ta miejscowość po polsku nazywa się tak naprawdę Romanowo (d. województwo mścisławskie). Jak łatwo oddajecie polskie nazwy miejscowości obecnych żywo w naszej historii!
  • ~Tarantula
    (2017-03-17 16:16)
    Nie zgadzam się z opiniami o "upadku cywilizacji europejskiej", zmierzchu religii katolickiej itp. Już kilkadziesiąt lat temu na Wyspach Brytyjskich widziałem sporo ruin lub tylko naturalnego niszczenia nieczynnych świątyń chrześcijańskich. Przypuszczam, że podobne zjawiska występują w innych krajach i częściach świata, przypadkowo zwróciłem na to uwagę z jednej z okolic Europy. Nie ma w tym nic przeciwko Bogu, bo Stwórca jest wszędzie. Buduje się nowe świątynie, o ile wyznawcy tego chcą i mają fundusze. Nie tragizujmy, jeżeli Bóg dopuszcza, to ma w tym jakiś cel.
  • ~Głuchy Snajper
    (2017-03-12 04:03)
    Wyraźnie słyszę wzmagający się huk Wodospadu Czasu!

Może zainteresować Cię też:

  • prezydent Andrzej Duda i szef MON, Antoni Macierewicz

    SKW sprawdza doradcę prezydenta. To początek tarć na linii Andrzej Duda - Antoni Macierewicz

  • Ryszard Schnepf

    Kłopoty Ryszarda Schnepfa. MON pozywa byłego ambasadora za jego słowa o WOT

  • Obóz KL Birkenau

    TVP Info: ZDF nie chce przepraszać za "polskie obozy". Jest reakcja niemieckiej telewizji

Zobacz więcej