• ~witamina
    (2017-03-22 13:02)
    poprawna nazwa brzmi cmentarz nazistowsko-komunistycznych okupantów i najeźdźców
  • ~ww
    (2017-03-22 13:04)
    Cmentarze są dewastowane tylko w 2 celach: 1. Żeby przeprowadzić prowokację (tak, jak prawdopodobnie na Ukrainie, ktoś chce skłócić Polaków i Ukraińców i dewastuje hurtowo). 2. Przez jakichś idio_tów, którzy z braku lepszej rozrywki niszczą miejsca pamięci. Jednych i drugich powinno się powiesić za jaja - lub w przypadku kobiet - za łechtacz_ki (a co, jest równoupranienie).
  • ~spy from the sky ~
    (2017-03-22 11:26)
    A moze to byla antypolska prowokacja ?
  • ~ss
    (2017-03-22 11:45)
    Nie tylko ambasada! Polacy też są oburzeni! Szacunek dla zmarłych to kwintesencja naszej kultury!
  • ~Calder
    (2017-03-22 12:04)
    Dewastacja cmentarzy to oczywiście chamstwo i zdziczenie obyczajów ale czy protest nie wpłynął ZANIM doszło do dewastacji? Podobno czasami Ruscy składali kondolencje przed zamachem, gdy człowiek jeszcze żył ....
  • ~Macisław Płatow
    (2017-03-22 13:40)
    ~witamina ~~Ćalder itp IDIOCI. Pragnę zadać Wam tylko JEDNO pytanie. Jak Wy Obszczymurki byście się zachowali ,jak byście się oburzali ,gdyby Cmentarz w Katyniu tak ZDEWASTOWANO ? Proszę o Szczerą odpowiedż.
  • ~Wojtek
    (2017-03-22 12:40)
    A tak się oburzamy na dewastację polskich cmentarzy na Ukrainie...
  • ~Johan
    (2017-03-22 14:34)
    Maciorowicz z OTK nie upilnował ?
  • ~karla
    (2017-03-22 12:00)
    gdzie byli prawdziwi patrioci z dobrej zmiany, kto jad sączy zbiera?,
  • ~coco
    (2017-03-22 14:30)
    NAJECHAĆ WYWIEŻĆ NA BIAŁE NIEDŻWIEDZIE -- ZAORAĆ I NAZWAĆ SAN - ESCOBAR ,. TEMU GŁUPIEMU NARODOWI NIC JUŻ NIE POMORZE ,. I BRAWO ,.,.