• ~dobry lotr
    (2017-03-24 10:53)
    Przypominam o Wielkim Piatku.Grob ,nie ma tu znaczenia,a smierc ,ktora byla przeznaczona przez Boga Ojca Swietego ,Jahawe,Stworzyciela nas wszystkich,dla Jego Syna !.W Wielki Piatek umarl Syn Bozy jako okup za nasze grzechy.Swiat o korzeniach chrzescijanskich ,dzien ten swietuje,ludzie maja wolny dzien od pracy.Pytanie ,ktory dzien jest wazniejszy,swieto tzw.Trzech Kroli,ktorych w Biblii nie ma , czy dzien w ,ktorym wykonalo sie dzielo naszego zbawienia ?.
  • ~Ateista
    (2017-03-29 22:38)
    Dziwne ze dzisiaj nikt nie zmartwychwstanie,Co za obluda!
  • ~A Ha
    (2017-03-22 20:27)
    Pierwszy raz ktoś wspomniał o zburzeniu Bazyliki Grobu Pańskiego przez MMuzułmkanów, co było bezpośrednią przyczyną Wypraw Krzyżowych....
  • ~ antonia
    (2017-03-23 16:31)
    Ludzie czytajcie o krucjatach , o niezwykłym bohaterstwie europejczykow, to są wspaniałe lektury .
  • ~vp
    (2017-03-22 17:33)
    Odwiedziłem tę piękną świątynie w 2000r w okolicach Wielkiej Nocy . Do dziś mam co wspominać
  • ~prawdajest1
    (2017-03-24 01:44)
    Cialo juz martwego Jezusa (bo tak mialo byc wg proroctw biblijnych) bylo pochowane w klasycznym grobowcu,czyli malej izbie (3x3m) wyklutej w skale...Po zmartwychwstaniu,po 3 dniach,Bog Ojciec JHWH ponownie dal mu obiecane zycie i od tamtej pory Jezus zyje w Niebie i ma sie dobrze-a wszystkim balwochwalcom i falszywym "nauczycielom" jak KrK i papiez,(czyli namiastka Cesarza Rymskiegoa a nie zadnego "swietego kosciola Piotra" on ,Jezus,przygotowal sprawiedliwa kare opisanej w Objawieniu (ostatnia Ksiega,spisana przez apostola Jana).Polecam!
  • ~sw.antoni
    (2017-03-27 20:15)
    Gdzie Bazylika grobu panskiego tam winni siedziec Papiez i caly dwor Watykanski ale tam sie boja bo w Watykanie maja spokoj i labe !
  • ~zbulwersowany
    (2017-03-22 15:03)
    Byłem widziałem, tłumy scisk i nieograniczona władza duchownych koscioła greckokatolickiego, którzy maja kaplice pod swoją...."opieką"...
  • ~Va Letz
    (2017-03-23 12:44)
    jedyne co po nas pozostaje to pomniki naszej głupoty!
  • ~buhahahah
    (2017-03-31 16:58)
    O to, gdzie został pochowany Chrystus pyta się rzadko. Alternatywna wersja Jego żywota zakłada, że przeżywszy ukrzyżowanie zbiegł w głąb Azji, gdzie się osiedlił i dalej nauczał. Hipotezę tę wspierać ma istnienie w stolicy Kaszmiru, Śrinagarze, grobowca mędrca o imieniu Yuzasaf, a także legendy o "proroku dzieci Izraela", który działał w tamtym regionie…