Obraz namalowany przez Hitlera na wystawie w muzeum. "To kicz, tandeta!"

| Aktualizacja:

Może się podobać, może nie podobać, ale na pewno przyciąga uwagę. Obraz namalowany przez Adolfa Hitlera pokazano na wystawie w Muzeum Salò koło włoskiej Brescii.

wróć do artykułu
  • ~HELIOSS
    (2017-04-01 21:04)
    Gdy dojdziecie do drzwi, to dowiecie się, że za nimi znajduje się tunel!
  • ~Zn7 Ujazd
    (2017-03-25 18:01)
    A mnie sie podoba. Gdyby go przyjęli do akademii nie byłaby heil hit
  • ~Spostrzegawcza
    (2017-03-25 17:38)
    Taki ciemny,bez kolorów jak jego ciemna,psychopatyczna osobowość.
  • ~J
    (2017-03-25 03:28)
    Obraz jest całkiem, całkiem. Wyraża ciekawą treść. Jest dowodem, że było by lepiej gdyby Adolf H. zajał sie jednak malarstwem niż polityką.
  • ~Kielczanin
    (2017-03-24 15:56)
    Problem Hitlera polegał na tym, że w jego czasach (jak i w czasach dzisiejszych) akademie były opanowane przez sztukę nihilistyczna i jej proroków. Obrazy znacznie gorsze niż ten powyżej straszą do dziś ze ścian czołowych galerii sztuki nowoczesnej.
  • ~galazka
    (2017-03-23 17:41)
    Dlaczego kicz ,obraz nie jest kiczem , a ten co to głosi to przemawia nim mściwość. Jedno i drugie są daleko d siebie a obraz jest dobry, na pewno warto nie miliony ale pewnikiem może osiągnąć wartość ponad 100 tys euro
  • ~blu
    (2017-03-23 11:35)
    ile opinii tyle prawdy !!!!!!!!!!!
  • ~ewa koby
    (2017-03-20 22:53)
    ewa koby przeraza mnie moj obraz ktory namalowalam jako nastolatka eu razem ale te barwy mnie niepokoja
  • ~annab
    (2017-03-20 19:41)
    Jest nadzieja że dożyje dnia kiedy prezes będzie nosił pampersa pod pasiakiem
  • ~hoess
    (2017-03-18 10:32)
    Doskonale pokazuje mroczną naturę tego opętanego psychopaty - impotenta. Gaz, który go przytruł podczas IWŚ zniszczył jego psychikę i obezpłodnił. Ale Niemcy dali się omamić. To tępy naród posłusznych maszyn.
  • ~Stiff
    (2017-03-17 18:42)
    Szkoda ,że Adolfa nie przyjęli do Akademii Sztuk Pięknych ,nie byłoby Drugiej Wojny Światowej bo Adolf byłby zajęty malowaniem
  • ~Tarantula
    (2017-03-17 14:21)
    W sztuce liczy się subiektywne odczucie. Nie ma dyskusji jezeli ktoś powie: To mi się podoba, a inna osoba: To mi się nie podoba. Wsród tzw krytyków sztuki przez 200 lat nie uzgodniono znaczenia lub ważności takich stwierdzeń. I jeszcze długo tego nie uzgodnią, bo przecież nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Mi obraz Hitlera się podoba, bo ma wielką wartość finansową i będzie ona rosła.
  • ~DonKichote
    (2017-03-16 14:37)
    Skoro ten obraz nic nie jest warty to dajcie mi go, proszę! Ten krytyk nich namaluje lepszy.
  • ~Sympathy For The Devil
    (2017-03-15 10:00)
    Signore Vittorio powinien wszak zwrócić uwagę, iż gdyby inny nadęty bufon z Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu jednak przyjął pewnego studenta to świat wyglądałby inaczej...
  • ~t.
    (2017-03-14 13:29)
    Ale jakby namalowal ten obraz Picasso, to bylby arcydzielem...
  • ~HPisTeria
    (2017-03-12 16:17)
    Na to forum wskoczyli PiSodomici
  • ~Znafca!
    (2017-03-12 12:54)
    ...Całkiem dobry obraz! Nie gorszy od kiczów Picassa!
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-03-12 08:49)
    Ten obraz to arcydzielo,dokladnie obrazuje droge do nikad pisowskiej zgraji !.Ten korytarz to droga do piekla.Cyrograf podPiSal L.Kaczynski w Lizbonie,o co chodzi ?.Pytanie kto teraz powaza Polske ?.Co mamy w spadku po Smolensku ?.Gdzie te wyniki badan ,co z tymi materialami wybuchowymi!.Kto w koncu poda prawdziwa historie rodow ludzi rzadzacych ,Gubernia watykanska ,.
  • ~wnuk dziadka
    (2017-03-12 08:20)
    .....her Tusk to plastelina w rękach Angeli Merkel.....
  • ~der de
    (2017-03-12 08:07)
    ..... czy w Muzeum Salò koło włoskiej Brescii powinny znaleźć się określenia "polskie obozy śmierci"?????? czy GERMAN DEATH CAMPS...made in Germany....

Może zainteresować Cię też:

  • Beata Szydło, Jarosław Kaczyński i posłowie PiS w Sejmie

    Dlaczego PiS-owi nie spada? Teoria, która wyjaśnia fenomen

  • Janusz Kijowski (Fot. Wikipedia/CC BY 3.0)

    Janusz Kijowski: Jaki nie jest Berią, Jeżowem ani Himmlerem... Jest po prostu mściwym kretynem!

  • Minister Jarosław Gowin

    Gowin: Biorę pod uwagę rekonstrukcję rządu w listopadzie. Trochę wiem, co dzieje się w głowie prezesa

Zobacz więcej