• ~a.
    (2015-03-13 11:31)
    a jak chłop całuje chłopa w rękę , to co jest?
  • ~ivwan...
    (2015-03-14 16:08)
    po tej ruskiej bandzie smrut do dzisiaj wieje...
  • ~do diabla z Komunizmem
    (2014-04-10 12:13)
    Wiedzialem ze Komuchy to Geye, patrzcie jak sie umia calowac plcie jednolite ha,ha,ha.Ruskie Parchstwo zaklamane i wlasnie najwieksze Geyostwo to z Rosji wychodzi bo juz Carowie jak wszystcy Dyktatorzy Ruscy to robili to tak dalej robia.
  • ~Wszystko dla kasy i władzy
    (2014-01-28 09:41)
    Nasze rządowe chłopki roztropki cwaniacy też pejsom z dzióbków piją i jak gile wisza u ich c.h.u.j.i.
  • ~vp
    (2014-02-14 08:05)
    Księże Oko czy te zdjęcia to może nekrofilia,może gerentofilia,a może GENDER ?
  • ~papakim ir sen
    (2014-01-16 20:08)
    mafia włosko sycylijska watykanska tez ponoc całuje ale to po całunek smierci brezniewqw nie jest pierwszy co całował kler posyła pocałunki smierci na odległośc przez swoich roboli
  • ~Ali
    (2014-01-17 21:41)
    Urban z Michnikiem też pili sobie z dziobów.
  • ~e.....
    (2015-03-13 13:49)
    A teraz co robią w Unii też wszyscy ze wszystkimi się całują ,co za obłuda.Czy nie wystarcza kulturalne podanie ręki,bez fałszu.Robią to co za komuny jak to komicznie wygląda .Kopacz niedawno dołączyła i już się wita całując się z/ młodymi ,tylko współczuć tym młodym/ nie znają języków.Kiedyś byliśmy zależni od Rosji teraz od Unii i USA i Izraela ciągle pod zaborami .
  • ~BUL PISUARA (wzruszony)
    (2014-01-16 19:11)
    Na zdjęciu rozpoznaje prezesa, ale kto jest ten drugi...Zioberko, -może Bredzinski...PISuary pomózcie...!?
  • ~beatus
    (2014-01-22 10:02)
    t o podobnie jak pan karol wojtyla tez dzieci glaskal przytulal a bronil najgorszego pedofila zalozyciela szkol legion chrystusa to po co zwalczal komunizm przeciez podobna taktyke mial tez trzyma kosciol wgarsci miliardy ludzi