• ~Wiesio13 bicz na PISmatolki
    2014-07-10 15:18
    Co tam jakis Maczek!!! My mamy za to dzieki nam najjasniej panujacej PO piekny pomnik gen; Jaruzelskiego na Powazkach.
  • ~agentura sowiecka gajowy kwas miler
    2014-07-17 15:28
    ten pomnik syfa czerwonego sprzedawczyka on matol tyle razy kazal strzelac do polkuf on bronil tylko czerwonej bandy zlodziei z pzpru rasowy na wieki morderca narodu...agent ruski ...
  • ~to ruń
    2014-07-10 21:08
    POLACY JAK ZAWSZE BYLI WALECZNI W WYZWALANIU INNYCH NARODÓW. TYLKO NARÓD POLSKI MUSIAŁY WYZWALAC ,,OBCE "
    WOJSKA! JAKICH MAMY POLITYKÓW TAKICH MAMY WYZWOLICIELI!
  • ~janek86
    2014-07-11 23:27
    Wyzwoliciele, ktorzy przegonia okupanta zawsze beda w myslach spoleczenstwa. Jednak ci ktorzy narzuca swoj porzadek i pozostana beda niechciani i wzgardzani. Polacy swego porzadku w krajach beneluxu nie zainstalowali, totez ludnosc mile ich wspomina
  • ~Rafał Wodzicki
    2014-07-24 00:49
    Trzeba zawsze pamiętać, że kapitulacja Wilhelmshaven przed dywizją Maczka to symboliczna kapitulacja Niemiec przed Polską. Było to w chwili upadku twierdzy Breslau, która stawała się polskim Wrocławiem uwikłanym ustrojowo.
  • ~gość
    2014-07-24 14:21
    Co z tego mamy? Groby na obczyźnie.
  • ~F_F
    2014-09-29 17:23
    => Wiesu13
    Grób Jaruzelskiego na Powązkach to zwykły ziemny grób. Chyba że potem ktoś wystawi jakiś pomnik nagrobny ale na razie nic tam takiego nie ma.
  • ~Artur
    2015-11-29 18:31
    ***** prawda. Właśnie oglądam dokument o jednostce specjalnej CZARNE DIABŁY. AMERYKAŃSKO- KANADYJSKA JEDNOSTKA SPECJALNA POWSTAŁA W 1942 ROKU. Ten film jest o tajnej akcji we WŁOSKICH ALPACH.