• ~Felix
    (2016-04-26 01:05)
    Nie szkoda wam bylo silikonu na tego herszta ?
  • ~Magda Helszke
    (2014-08-08 21:55)
    Była i widziałem. Fenomenalna lekcja historii- przerażające jak blisko byliśmy atomowej zagłady przez takich ludzi jak Jaruzelski. Wielki brawa dla organizatorów!
  • ~żart
    (2014-08-08 22:43)
    Palikot(cie) zrób sobie "żołędzia" z główką "generała" na swoim sztucznym "hu.u".
    Wygrasz wszystkie "wybory" (bez jaj).
  • ~kim
    (2014-08-09 00:00)
    ten co wykonywall tego jaruzelskiego to talentu zbyt duzego nie mial tapostac kompletnienie podobna do Jaruzela chyba ze mu na szyji zwiesicie tabliczke ze jest to Jaruzel.
  • ~feliks
    (2014-08-09 08:30)
    robia kukle z prawdziwego patrioty.
  • ~wacuś
    (2014-08-09 06:34)
    Moherowe gnidy rzuciły się do komentowania! Jutro kościółek, będą rączki do Bozi wznosić!
  • ~Bronek Lewatywa
    (2014-08-09 07:50)
    wacuś , mój wacuś już nie może patrzeć na tę bandę czerwoną i lemingi. Nie opóźniajcie normalności na świecie a przynajmniej w Polsce .
    Tę bandę zbrodniczej komuny po UBeckiej należy wytrzebić z waszych łbów na zawsze a przynajmniej w waszych POkoleniach.
  • ~Drzazga 101
    (2014-08-09 08:20)
    O Matko, zrobili jak umieli, tyle tylko, że wonczas porucznik Jaruzelski nie miał tylu ODZNACZEŃ bojowych na mundurze, kuervas !
    Hej !-
  • ~Kara
    (2014-08-08 20:59)
    A może Adolfa Hitlera tez zmajstują, bo przebywałw tych okolicach?
  • ~am haarec
    (2014-08-11 09:39)
    @feliks bo to kukła a nie patriota ( raczej sowiecki patriota )