• ~Amerykanski szpion
    2014-11-09 08:46
    Tych,którzy o tym nie wiedzą informuję, że Edward Gierek na dzień 31.12.1979 r. nie zostawił ani jednego dolara długu a tylko bieżące raty kredytu do spłaty.Po 1979 r. Polskę zadłużyła Solidarność.Taka jest prawda o długu E.Gierka.Każdy prezydent USA jest zbrodniarzem wojennym !...
  • ~sPiSeK
    2014-11-09 09:08
    Ciekawe, co te półgłówki wypisujące bzdury o Polsce "w ruinie", widziały, poza swoją wiochą? Ślepe to i głuche, powtarzające zasłyszaną od Rydza propagandę dla ciemnogrodu i moheru
  • ~katoland
    2014-11-08 21:38
    katoli wszystkich po winni likwidowac to osobniki głupsze od małp
  • ~Kaśka z górki
    2014-11-09 15:33
    Nie obrażaj ksiądzulków bo pójdziesz do piekła!
  • ~wałzmaryji
    2014-11-08 21:27
    apolaczki po 25 latach to typowa ruina bieda inedza pracy nie ma tylkoza granica jest arbeit tu tylko kleha banki i apteki i beton dookoła zamiast trawy polska to tworki kopaca towariatka
  • ~REALISTA
    2014-11-08 21:37
    ,,,a Polaków dzieli wszystko,,,
  • ~szankier
    2014-11-08 21:37
    jaki dług zostawił gierek a jaki tusk ???
  • ~odwieczna zasada świętych mężów i patriotów
    2014-11-08 22:05
    Piąty oficjalny rozbiór Polski przed nami. W czasie I Rzeczypospolitej bp krasiński tak opisywał ówczesną Polskę. Bram parę ułomków, kościołów i klasztorów wiele. Piękne i bogate katoliczki, lejąc służące różańcem - modliły się głośno ,,i odpuść nam nasze winy". Jeszcze żona posła Jackiewicza nie biła stewardesy, tylko ją poniżała i szturchała. Pracownicy wymiaru sprawiedliwości pracują jak niewolnicy i inni niżsi urzędnicy, w innych ministerstwach, ZUS-ach, KRUS-ach, też tak mają. A na samej górze, kantujący wszystkich, posłowie, senatorzy, ministrowie i tzw. menedżerowie spółek Skarbu Państwa - a nam się ostał ino sznur. Niemcy się tak nie okradają i nie oszukują jak nasi. Oszusta T. Rydzyka wyrzucili z Niemiec, za jego oszustwa wiernych i gadanie. W Polsce kwitnie i stado oszukanych go po rękach całuje. Kto daje się oszukiwać i poniżać zasługuje na to, co go spotyka.
  • ~benek
    2014-11-09 00:57
    za honeckera kazdy niemiec mial samochod trabant i nad stasi byla wazniejsza instancja - sed, teraz nie ma juz trabantow a stasi nie ma konkurencji