• ~OBSERWATOR
    2014-11-10 10:11
    DLACZEGO NIEMIECKI DZIENNIK ZNOWU STRASZY POLAKÓW WIDOKÓWKAMI Z ŁAGRÓW SOWIECKICH , AKURAT W TYM MOMENCIE ?
  • ~hehe
    2014-11-10 08:52
    bubu - lecz się kretynie!
  • ~kssen
    2014-11-17 18:08
    Tak babciu i jeszcze kilku, żeby wam trudniej było puszczać smród p[orrosyjskiej propagandy
  • ~starszy pan
    2014-11-10 18:03
    O ci Rosjanie zamiast rozwijać turystykę ,bo kto może tyle pokazać co oni piękna ,to próbują wojować z całym światem . Tyle terenów ,które można podziwiać !
  • ~Skuba
    2014-11-11 11:02
    Ile razy trzeba powtarzać, że "GUŁAG" to "Gławnoje uprawlienije łagieriej" czyli zarząd główny obozów - instytucja nadrzędna! Natomiast obóz, to obóz a nie "gułag"! "Archipelag Gułag" to struktura, którą właśnie "GUŁAG" zarządzał!
  • ~von Rwakulicki
    2014-11-10 13:43
    to przecierz Janek Kos tam na tygrysa polował!
  • ~ccccc
    2014-11-10 09:53
    znowu antyrosyjska propaganda
  • ~babcia
    2014-11-10 13:23
    Zastanawia mnie tylko dlaczego w tej chwili wyciaga sie te sprawy. Czy abynie jest to przypadkiem czesc kampanii przypominajacej Polakom jak cierpieli za czasow ZSRR i jak nalezy wspierac wspanialych Ukraincow, ktorzy walcza przeciw rosyjskiej opresji?
  • ~SHURAVI
    2014-11-10 13:10
    I to jest dowód na to że rasPUTIN to DEBIL Rosja taki wielki piekny kraj a ten ciul szarpie sie z ukraincami zamiast inwestować w te ziemie gdzie diabeł mówi dobranoc!
  • ~cutnat wisła
    2014-11-10 14:05
    niech po każa bereze kartuska obóz koncentracynjy polski miedzy wojennej