• ~Chomik
    2015-01-03 17:56
    Jaka TAJNA!!!???
    Jak chłopaki z TOP GEAR tam fury próbowali!!!
  • ~jeremi
    2015-01-03 14:39
    Tajna to może była 50 lat temu , gdyby teraz była tajna to byśmy o niej nie wiedzieli
  • ~historyk
    2015-01-03 16:41
    na pewno bedzie można świetnie ją wykorzystać ,, czy zginęły tysiące ? najprawdopodobniejj ale amerykanie niech siedzą lepiej cicho bo sami tez niedawno wytłukli setki tysiące a może miliony indian
  • ~mini-histeryk
    2015-01-10 09:15
    To prawda-0d 1849 do 1890r tłukli Indian w imię cywilizacji i Boga.A teraz w imię demokracji tam gdzie można coś ukraść
  • ~pinokio
    2015-01-06 13:21
    0puszczono ja 25 lat temu ,pismaczku.
  • ~Mark
    2015-01-03 16:23
    Ani slowa o tym KTO ta twierdze budowal. Wstyd dla ciebie Dzienniku. Budowali wiezniowie, a ze byla bardzo tajna, to zaden z nich nie mial prawa przezyc. Musialy w tych strasznych kamieniolomach zginac tysiace, czym nie dziesiatki tysiecy.
  • ~007
    2015-01-04 09:29
    Wygląda jak metro z opowiastek Gronkiewicz.
  • ~elf
    2015-01-03 16:19
    To już było - stare .Autor nie śpij tyle i więcej czytaj .
  • ~etyk
    2015-01-04 13:57
    u nas stare militarne budowle często zabytkowe sa w jeszcze gorszym stanie i co? martwi sie tym ktoś ,, popadają w ruinę a gdzie są nasze stowaszyszenia co robi IPN zajmuje sie duperelami często a obiekty militarne idą w zapomnienie nawet sera twarożka tan sie nie da robić,, itd
  • ~Drzazga 101
    2015-01-03 15:30
    O Matko, no i jak psu w dupę strzelił GOTOWA dojrzewalnia serów, jak u nasz w Twierdzy Boyen w Giżycku, ale czy Ruskie umieją robić sery - wątpię. Bimber tak, nawet niezły. Ale rzecz w tem, że one go potem chleją bez ŻADNEGO uzasadnienia, efektów i skutków, bo są - w swej masie, niezwykle sercoskowycznyje, w przeciwieństwie do Kacapów. Tylko my pijemy SKUTKOWO, bo za naszem pijaństwem stoją KONKRETNE efekty: albo wewnątrzrodzinne mordobojstwo, naubliżanie sąsiadom, nawalenie żonie, skopanie psa, zdemolowanie mebli, szarpanina z glinami, jak przyjadą itp ekscesy. Ruski jak zapije, to zagra na bałałajce i zaśpiewa tak żałościwą piosenkę, że człowiekowi się ślozy otwierają i zaczyna szlochać jak bóbr nad swoim losem. Lubieję Ruskich, ale NIENAWIDZĘ Kacapów, kuervas, szlag jem na pysk !!
    Hej !-