• ~stary Polak
    2015-02-02 11:33
    Polska nie ma broni( oprocz Broni-- slawa,ktory jak by co da noge za granice!!!) Schronow tez nie ma , NAWET"PARCIANEGO WOJSKA " nie ma !!! Oprocz SZTABU "GENERALICJI", DO POBIERANIA SUTYCH POBOROW !!!Bedzie powtorka z trzydziestego dziewiatego ,a nawet GORZEJ.
  • ~hutnik
    2015-02-02 21:41
    w jakiej hucie w W-wie? Accor Mittal??? chyba w hucie ArcelorMittal...
  • ~zxz
    2015-02-14 05:24
    wynajmę schron z utrzymaniem za Opłatą
  • ~jerry m
    2015-02-03 11:08
    I jeszcze jedno . Czy ja dobrze widze na głownym zdjęcie najnowocześniejszy pulpit sterowniczy całym potencjałem nuklearnym na kuli ziemskiej?
  • ~greg
    2015-02-02 22:15
    W razie czego zawsze można zamienić muzea, magazyny i parkingi z powrotem na schrony...
  • ~jerry m
    2015-02-03 11:06
    Ukryć się w schronie w czasie wojny? Toż to zwykłe tchórzostwo. Juz pan Bujak w czasie stany wojennego dał nam przykład bohaterskiej walki czmychając przy najbliższejn okazji, gdzue pieoprz rośnie. I ukrywał się długo, bo dopiero niedawno da l znac o sobie, namawiając do bohaterskiego uczestnictwa w słusznej wojnie na Ukrainie.A i pan Duda, omc. prezydent, rozważa taka mozliwość. Więc mówienie o schronach jest zwykłym tchórzostwem albo ruską tubą propagandowa. Howgh. Te dzielne słowa pisałem z n ajgłębiej umieszczonego schronu.
  • ~Valkenburg
    2015-02-03 11:40
    W temacie schronów. Miałem okazję być w Valkenburgu NL i zwiedziłem podziemia, które w okresie zimnej wojny miały zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom.
    Teraz we fragmencie podziemi jest trasa turystyczna ale w każdej komorze stoją prycze i tabliczki dla ilu osób są przeznaczone. W sumie jeśli się nie mylę dla kilkunastu tysięcy.
  • ~lob
    2015-02-07 11:19
    Posiadam schron odpłatnie przyjmę
  • ~ADAM I EWA
    2015-02-16 13:29
    Moja rodzina schroni się u babci w jej DĘBOWEJ SZAFIE.
  • ~donald
    2015-02-14 20:18
    Schowam się w kieszeni mego pracodawcy. Jest tak szczelna że nic do niej nie przenika;-)