• ~stary Polak
    (2015-02-02 11:33)
    Polska nie ma broni( oprocz Broni-- slawa,ktory jak by co da noge za granice!!!) Schronow tez nie ma , NAWET"PARCIANEGO WOJSKA " nie ma !!! Oprocz SZTABU "GENERALICJI", DO POBIERANIA SUTYCH POBOROW !!!Bedzie powtorka z trzydziestego dziewiatego ,a nawet GORZEJ.
  • ~hutnik
    (2015-02-02 21:41)
    w jakiej hucie w W-wie? Accor Mittal??? chyba w hucie ArcelorMittal...
  • ~były leming
    (2015-02-02 12:34)
    a taka kopaczka zamknie się w domu na przykład
  • ~ADAM I EWA
    (2015-02-16 13:29)
    Moja rodzina schroni się u babci w jej DĘBOWEJ SZAFIE.
  • ~greg
    (2015-02-02 22:15)
    W razie czego zawsze można zamienić muzea, magazyny i parkingi z powrotem na schrony...
  • ~Valkenburg
    (2015-02-03 11:40)
    W temacie schronów. Miałem okazję być w Valkenburgu NL i zwiedziłem podziemia, które w okresie zimnej wojny miały zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom.
    Teraz we fragmencie podziemi jest trasa turystyczna ale w każdej komorze stoją prycze i tabliczki dla ilu osób są przeznaczone. W sumie jeśli się nie mylę dla kilkunastu tysięcy.
  • ~lob
    (2015-02-07 11:19)
    Posiadam schron odpłatnie przyjmę
  • ~zxz
    (2015-02-14 05:24)
    wynajmę schron z utrzymaniem za Opłatą
  • ~donald
    (2015-02-14 20:18)
    Schowam się w kieszeni mego pracodawcy. Jest tak szczelna że nic do niej nie przenika;-)
  • ~tow. PiSodajew
    (2015-02-02 10:54)
    Ludzie ! ta wojenna propaganda ma nas przygotowac na kolejne zakupy amerykanskiego uzbrojenia, oczywiście po preferencyjnych cenach i za wyjatkowymi zgodami Departamentu Stanu USA
    Jak juz nas dobrze wystrasza to bedziemy sie cieszyc ze kupujemy za ciezkie pieniadze najnowszy złom wyprodukowany za oceanem.