• ~pyra
  2015-02-09 11:06
  ~~ńo to-2015-02-09---10:49. Tu masz i znalaz się jeden odważny co MÓWI PRAWDE. Zwykli ludzie tam nie przebywali tylko jakieś wy... BRAWO ijeszcze raz BRAWO za PRAWDE--- NO TO.
 • ~realista
  2015-02-09 13:16
  To miejsce jest jak Bastylia w Paryzu czy Colloseum w Rzymie z tym, ze pierwsze zburzono, a drugie jest miejscem pamieci gdzie co roku sam papiez prowadzi droge krzyzowa. A u nas takie miejsce nadal sluzy panstwu. Az dziw ze Auschwitz juz zamkneli.
 • ~Robnad
  2015-02-09 14:30
  Kaczynscy , komunistyczne pacholki !
  Stalin dal im wille na Zoliborzu !!
  Za jakie zaslugi ?
 • ~ignac
  2015-02-09 13:23
  czekam na następny świetny artykuł o innych. Masz ogromny plus
 • ~lolo
  2015-02-09 10:52
  Super wypowiedz Dudy,że redaktor bezkrytyczny do Komorowskiego powinien zastanowić się od kogo on pieniądze bierze albo,że Komorowski na debacie może nawet z kartki czytać i jemu to nie będzie przeszkadzać.
 • ~zenon
  2015-07-23 00:22
  oni nadal morduja bylem i wiem
  chorzy ludzie sa be lekow i bez opieki a opieka to tylko fikcja spotkanie w czwartki 2 razy w miesiacu na 5 min max
  musza umoerac bez pomocy booooo jest wyrokjak za stalin identycznie
  nikt nic z tym nie robi.
  nadal to dziala tylko w bialych rekawiczkach
  trzeba ograniczyc leki pomoc lekarska i oczekiwanie na lekarzy
  i problem z glowy tysiace ludzi idzie do piachu zwlaszcza ci co na lekarza czekaj miesiace lub lata a przeciez placili emerytury 45 lat
  polska to kraj mordercow
 • ~helcia
  2015-02-10 15:29
  A to kura, a to kaczka.
 • ~Jan Bohynski
  2015-02-09 23:11
  Trudno jest szanowac kraj, ktory sie sam nie szanuje. Jeden z podsluchanych na libacji ministrow, powiedzial, ze Polska jest panstwem teoretycznie. Czyzby mial racje ? JB.
 • ~PrezydĘt opóźnia pochówek na Łączce
  2015-02-09 20:32
  Według Fundacji „Łączka” prezydencki projekt nowelizacji ustawy o cmentarzach zablokuje możliwość szybkiego wybudowania Panteonu Narodowego Żołnierzy Niezłomnych na Łączce. Prezydent obiecywał, że jego projekt umożliwi rychły powrót archeologów na cmentarze, gdzie w barbarzyński sposób wrzucono do dołów z wapnem zwłoki polskich bohaterów.

  Bronisław Komorowski obiecał inicjatywę ustawodawczą mającą pomóc w jak najszybszym, godnym pochówku bohaterskich ofiar antykomunistycznego podziemia z lat 1944-1963. Żołnierze Niezłomni nieprędko doczekają się tego prostego – mogłoby się wydawać – gestu. Prezydencki projekt pochówek… opóźnił.

  Mecenas Anna Szeląg, pełnomocnik Fundacji Łączka, stwierdziła, że proponowana przez prezydenta ustawa ma kilka podstawowych wad. Nie ma w niej gwarancji, że groby komunistów będą przeniesione – bez tego Panteon Niezłomnych może nie powstać. Jak ma wyglądać przenoszenie grobów pezetpeerowskich aparatczyków – będzie wymagało zgody rodziny. Uwaga – zgody wszystkich żyjących krewnych.

  Ustawa nakazuje wojewodzie pokryć koszty ekshumacji – takich wydatków nie przewidziano jednak w tegorocznym budżecie województwa mazowieckiego. Według Anny Szeląg jeśli doczekamy się Panteonu na podstawie tej ustawy, to za sześć – siedem lat.
 • ~Kryzystof
  2015-02-09 22:32
  Hitlerowskich zbrodniarzy ściga i sądzi się do tej pory czynią to nawet Niemcy, komunistyczni zbrodniarze cieszą się ze swoich emerytur, kiedy wreszcie zaczną odpowiadać za swoje zbrodnie?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Prezes partii Wolność, europoseł Janusz Korwin-Mikke

  Korwin-Mikke boi się premier Szydło: PiS to komuniści z krzyżem w zębach

 • Wojsko

  Armia coraz starsza, Macierewicz ją odmłodzi

 • Premier Beata Szydło i jej ministrowie w ławach rządowych w Sejmie

  Zderzenie rządu z rzeczywistością. PiS przeciwko swojej obietnicy z kampanii. "Nie stać nas teraz..."

Zobacz więcej