• ~pyra
  (2015-02-09 11:06)
  ~~ńo to-2015-02-09---10:49. Tu masz i znalaz się jeden odważny co MÓWI PRAWDE. Zwykli ludzie tam nie przebywali tylko jakieś wy... BRAWO ijeszcze raz BRAWO za PRAWDE--- NO TO.
 • ~Robnad
  (2015-02-09 14:30)
  Kaczynscy , komunistyczne pacholki !
  Stalin dal im wille na Zoliborzu !!
  Za jakie zaslugi ?
 • ~realista
  (2015-02-09 13:16)
  To miejsce jest jak Bastylia w Paryzu czy Colloseum w Rzymie z tym, ze pierwsze zburzono, a drugie jest miejscem pamieci gdzie co roku sam papiez prowadzi droge krzyzowa. A u nas takie miejsce nadal sluzy panstwu. Az dziw ze Auschwitz juz zamkneli.
 • ~Sóma
  (2017-02-20 14:42)
  Skąd p. Kornatowski to wie? Jak był "dyrektorem" na Mokotowie nic nie wiedział.
 • ~helcia
  (2015-02-10 15:29)
  A to kura, a to kaczka.
 • ~zenon
  (2015-07-23 00:22)
  oni nadal morduja bylem i wiem
  chorzy ludzie sa be lekow i bez opieki a opieka to tylko fikcja spotkanie w czwartki 2 razy w miesiacu na 5 min max
  musza umoerac bez pomocy booooo jest wyrokjak za stalin identycznie
  nikt nic z tym nie robi.
  nadal to dziala tylko w bialych rekawiczkach
  trzeba ograniczyc leki pomoc lekarska i oczekiwanie na lekarzy
  i problem z glowy tysiace ludzi idzie do piachu zwlaszcza ci co na lekarza czekaj miesiace lub lata a przeciez placili emerytury 45 lat
  polska to kraj mordercow
 • ~socjolog
  (2015-02-09 14:44)
  W ten sam sposob co polscy ubecy, to mordowali swoje ofiary niemieccy gestapowcy. Na usprawiedliwienie gestapowcow mozna powiedziec, ze dzialali w okupowanym kraju, zamieszkalym przez spolecznosc w wiekszosci obca kulturowo Zachodniej Europie. Natomiast polscy ubecy mordowali ofiary, ktore byly takimi samymi Polakami jak polscy ubecy. Nie nalezy tez sadzic, ze ci mordowani Polacy w wiekszosci byli inni kulturowo niz polscy ubecy. Zaledwie kilka procent polskiego podziemia antykomunistycznego mialo wyzsze wyksztalcenie, a reszta byla takimi samymi polskimi robotnikami i polskimi chlopami jak polscy ubecy. Stalo sie tak, bo nazisci i sowieci juz wczesniej wymordowali wiekszosc polskiej inteligencji, a po wojnie znaczna czesc wyksztalconych Polakow uciekla na Zachod jeszcze wtedy, gdy pociagi chodzily tam bez kontroli - bo bedac inteligentna wiedziala, ze taki przyglup jak Boleslaw Bierut niczego dobrego w Polsce nie zbuduje. Tu pojawia sie pytanie mogace byc tematem pracy habilitacyjnej z socjologii - a to : dlaczego to wlasnie Polacy morduja siebie samych tak chetnie ?
 • ~lolo
  (2015-02-09 10:52)
  Super wypowiedz Dudy,że redaktor bezkrytyczny do Komorowskiego powinien zastanowić się od kogo on pieniądze bierze albo,że Komorowski na debacie może nawet z kartki czytać i jemu to nie będzie przeszkadzać.
 • ~Jan Bohynski
  (2015-02-09 23:11)
  Trudno jest szanowac kraj, ktory sie sam nie szanuje. Jeden z podsluchanych na libacji ministrow, powiedzial, ze Polska jest panstwem teoretycznie. Czyzby mial racje ? JB.
 • ~PrezydĘt opóźnia pochówek na Łączce
  (2015-02-09 20:32)
  Według Fundacji „Łączka” prezydencki projekt nowelizacji ustawy o cmentarzach zablokuje możliwość szybkiego wybudowania Panteonu Narodowego Żołnierzy Niezłomnych na Łączce. Prezydent obiecywał, że jego projekt umożliwi rychły powrót archeologów na cmentarze, gdzie w barbarzyński sposób wrzucono do dołów z wapnem zwłoki polskich bohaterów.

  Bronisław Komorowski obiecał inicjatywę ustawodawczą mającą pomóc w jak najszybszym, godnym pochówku bohaterskich ofiar antykomunistycznego podziemia z lat 1944-1963. Żołnierze Niezłomni nieprędko doczekają się tego prostego – mogłoby się wydawać – gestu. Prezydencki projekt pochówek… opóźnił.

  Mecenas Anna Szeląg, pełnomocnik Fundacji Łączka, stwierdziła, że proponowana przez prezydenta ustawa ma kilka podstawowych wad. Nie ma w niej gwarancji, że groby komunistów będą przeniesione – bez tego Panteon Niezłomnych może nie powstać. Jak ma wyglądać przenoszenie grobów pezetpeerowskich aparatczyków – będzie wymagało zgody rodziny. Uwaga – zgody wszystkich żyjących krewnych.

  Ustawa nakazuje wojewodzie pokryć koszty ekshumacji – takich wydatków nie przewidziano jednak w tegorocznym budżecie województwa mazowieckiego. Według Anny Szeląg jeśli doczekamy się Panteonu na podstawie tej ustawy, to za sześć – siedem lat.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Radosław Sikorski

  Sikorski: Prezes Kaczyński jest wrednym dziadygą. Jest reakcja Brudzińskiego

 • Antyterroryści

  Kontrowersyjny wpis ultrasów Cracovii. To odpowiedź na śmierć ich kolegi

 • Zakupy

  "Kupuj polskie". Dlaczego patriotyzm gospodarczy jest pozbawiony sensu

Zobacz więcej