• ~Za Tuska i Komoruska Polska najwiekszym POpychlem
  (2015-02-25 04:01)
  8 lat kunktatorstwa PO i coraz wieksze bezrobocie i zadluzenie ciezko pracuacych obywateli. 8 lat PO i po obiecankach ani sladu , tylko straszenie zostalo. 8 lat PO i Tusk prysnal na synekure za 300 tysiecy euro rocznie - nagrodzony za zaslugi w praniu mozgow latwowiernych polskich glow liczacych, ze 'ciocia' Merkel zalatwi nam 'dolce vita' . Tym czasem po 8 latach PO skonczylo sie na aferach zamiatanych pod dywan, katastrofach, wzroscie bezrobocia i zamykaniu kolejnych zakladow pracy.
 • ~Polska POmatolska
  (2015-02-24 15:42)
  Polska duma i chluba...

  Zbudowano też Gdynię, a dziś PO nawet gazoportu nie umie dokończyć!
 • ~kolin
  (2015-02-24 15:37)
  A najciekawsze jest to, że nagle zmienił się port docelowy. Od lat 30-tych była zawsze linia do New York a potem w latach 50 -tych nagle Montreal.
  Komuna ukrywała fakt, że "Batorym" przeszmuglowano wschodniniemieckiego szpiega poszukiwanego przez CIA. Sprawę wykryto, ale szlaban na New York pozostał i od tej pory trzeba było dygać autokarem z Chicago do Montrealu.
 • ~tele-wic
  (2015-02-24 14:54)
  I słusznie. Każdy naród powinien niszczyć pomniki własnej historii.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Janusz Sanocki

  Poseł Sanocki do obrońcy praw zwierząt: W d...ie mam pańskie uwagi. Fundacja Viva! skierowała wniosek do Komisji Etyki Poselskiej

 • Alfie Evans z mamą Fot. Facebook/Alfies Army Official

  Dwuletni Alfie Evans żyje, mimo odłączenia go od aparatury. Trwa dramatyczna walka o życie chłopca

 • Kobieta kierowca

  Wojna o pieniądze kierowców trwa. "Najpierw sfinansujemy państwowego konkurenta, a potem masowo poupadamy"

Zobacz więcej