• ~fanatycy z Kaukazu
    2015-03-06 07:17
    banda idiotów ... jeśli takie osobistości jak Stalin są dla nich autorytetami to nie ma się co z nimi zadawać ...
  • ~vis
    2015-03-05 16:50
    Już są na wymarciu bez obawy
  • ~ciekawski
    2015-03-05 16:38
    Jak to jest ? Włazimy do du.. Gruzinom a Oni wielbią Stalina ,kata Polaków !?
    Włazimy do du.. Ukraińcom a Oni wielbią Banderę kata Polaków ! ?
  • ~m
    2015-03-06 09:38
    to nie Polacy wchodzą w dupę Gruzinom, czy Ukraińcom ale syjoniste kreatury rządzące Polską udające Polaków POLASCY OTWURZCIE OCZY na kogo glosujecie ,odsunąć złodziei od władzy raz na zawsze odebrać im co ukradli ,rosprzedają ziemie Polską wszyskim OBCYM ale nie Polakom np. gmina Dobromierz -dolnysląsk posiada 5 tyś ha ziemi rolnej a 2,6 tyś jest własnościa Niemca odebrać mu wszystko i oddać Polakom inaczej będziemy dziadami
  • ~krwawy Feluś
    2015-03-05 18:58
    Do,Ciekawskiego. Smutna i przykra racja.
  • ~Mark Twain
    2015-03-05 21:12
    @~ciekawski
    Jestesmy politycznymi masochistami.
  • ~Nie ciekawski
    2015-03-09 16:49
    Do ciekawski . W Polsce też mamy bande nierozliczonych morderców z pzpr i co? Włącz na myślenie albo zamilcz.
  • ~gość
    2015-03-15 17:53
    Ten z tubą to Wiesio13 !
  • ~Adler
    2015-03-17 19:20
    Chodzą słuchy, że naukowcy radzieccy (przepraszam : rosyjscy) sklonowali już Lenina i Stalina. Chłopcy sobie spokojnie rosną - i już niedługo przejmą władzę w Rosji, spuszczając Putina do Kanału (Biełomorskiego). Cała nadzieja w tym, że może się nawzajem pozabijają, bo Lenin Stalina jak psa nienawidził; w swoim testamencie politycznym (ukrytym przez Josipa) przestrzegał partię przed oddaniem mu władzy.
  • ~Europejczyk
    2015-03-23 12:59
    A polskie przyglupy chca, aby ta stalinowska Gruzja wstapila do UE.