• ~fanatycy z Kaukazu
    (2015-03-06 07:17)
    banda idiotów ... jeśli takie osobistości jak Stalin są dla nich autorytetami to nie ma się co z nimi zadawać ...
  • ~vis
    (2015-03-05 16:50)
    Już są na wymarciu bez obawy
  • ~ciekawski
    (2015-03-05 16:38)
    Jak to jest ? Włazimy do du.. Gruzinom a Oni wielbią Stalina ,kata Polaków !?
    Włazimy do du.. Ukraińcom a Oni wielbią Banderę kata Polaków ! ?
  • ~m
    (2015-03-06 09:38)
    to nie Polacy wchodzą w dupę Gruzinom, czy Ukraińcom ale syjoniste kreatury rządzące Polską udające Polaków POLASCY OTWURZCIE OCZY na kogo glosujecie ,odsunąć złodziei od władzy raz na zawsze odebrać im co ukradli ,rosprzedają ziemie Polską wszyskim OBCYM ale nie Polakom np. gmina Dobromierz -dolnysląsk posiada 5 tyś ha ziemi rolnej a 2,6 tyś jest własnościa Niemca odebrać mu wszystko i oddać Polakom inaczej będziemy dziadami
  • ~krwawy Feluś
    (2015-03-05 18:58)
    Do,Ciekawskiego. Smutna i przykra racja.
  • ~Mark Twain
    (2015-03-05 21:12)
    @~ciekawski
    Jestesmy politycznymi masochistami.
  • ~Nie ciekawski
    (2015-03-09 16:49)
    Do ciekawski . W Polsce też mamy bande nierozliczonych morderców z pzpr i co? Włącz na myślenie albo zamilcz.
  • ~gość
    (2015-03-15 17:53)
    Ten z tubą to Wiesio13 !
  • ~Adler
    (2015-03-17 19:20)
    Chodzą słuchy, że naukowcy radzieccy (przepraszam : rosyjscy) sklonowali już Lenina i Stalina. Chłopcy sobie spokojnie rosną - i już niedługo przejmą władzę w Rosji, spuszczając Putina do Kanału (Biełomorskiego). Cała nadzieja w tym, że może się nawzajem pozabijają, bo Lenin Stalina jak psa nienawidził; w swoim testamencie politycznym (ukrytym przez Josipa) przestrzegał partię przed oddaniem mu władzy.
  • ~Europejczyk
    (2015-03-23 12:59)
    A polskie przyglupy chca, aby ta stalinowska Gruzja wstapila do UE.