• ~wws
    2015-04-15 17:02
    Skarb jest bezcenny
    A leśnik dostanie 2 lata w zawiasach.
  • ~moneta
    2015-04-15 19:31
    Ja bym nie oddał tego skarbu. Po co? Żeby Sikorbaum żarł kolejne ośmiorniczki? Ile oddanych skarbów zostało rozkradzione i sprzedane przez władze? To co trafia do muzeów, to nie wiem czy 30%.
  • ~bzykkkk
    2015-04-19 12:33
    Cóż to za "znawcy" identyfikowali te monety???
    Buchcha !!! Pomylić grosze miśnieńskie z groszami praskimi... ale mamy specjalistów...:-))))
    Kiedyś na pomorzu jeden poszukiwacz "beknął" za greszla śląskiego ( bardzo pospolita moneta - warta może kilkanaśćie zł ) bo jakiś niby spec określił ją jako pierwowzór współczesnych groszy i uznał za unikat... tu akurat , należy jedynie współczuć znalazcy, a ogólnie to analizując tą sprawę to nie wiem czy śmiać się ,czy płakać...
  • ~lolek
    2015-04-15 19:30
    Q...nie chce się żyć w tym z..., znienawidzonym, antykudzkim złodziejowie!!!
  • ~Marek
    2015-04-15 20:18
    To co widać na zdjęciach to wrocławskie średniowieczne halerze oraz grosze miśnieńskie-te większe - z XV wieku. Słabo to widać ale grosze posiadają chyba tzw kontrsygnaturę norymberską.Pozdrawiam
  • ~@wws
    2015-04-15 21:00
    ~wws2015-04-15 17:02
    Skarb jest bezcenny
    A leśnik dostanie 2 lata w zawiasach.

    -- oo nie!! poniewaz on glosuje na PIS to dostanie 20 lat BEZ zawiasow.
  • ~jojo
    2015-06-06 07:54
    sprzedal bym je za zagranicą albo tam gdzie kraj daje duży procent z tego udzialu
  • ~Redf
    2015-04-16 05:23
    Oj teraz to będzie biedny ten leśnik !
  • ~LOL!
    2015-04-15 19:09
    Skarb zakopał sobie o. Rydzyk
  • ~realista