• ~WESOŁY SANITARIUSZ
    (2015-04-30 11:44)
    W TYM SZPITALU BĘDZIEMY KONIECZNIE LECZYĆ NIESIOŁOWSKIEGO I RESZTĘ TEJ CHOREJ CZEREDY Z PO + PSL.
  • ~anna k.
    (2015-04-30 10:59)
    a kiedy pacjentem będzie w tym sanatorium moj wybranek bronek gajowy od bulu?
  • ~Rota
    (2015-05-04 19:43)
    Durnie,to jest w Niemczech,do nauki matoły!!!
  • ~ela
    (2015-04-30 13:56)
    Walter" " to perła" przecież Beelitz nie leży w Polsce, więc tym razem to nie my
  • ~Stean
    (2015-04-30 10:48)
    Najwyraźniej redakcję WP fascynuje ten niemiecki psychopata.
    Chętniej poczytam o którymś z polskich bohaterów - może o Józefie Piłsudskim?
  • ~opinia x
    (2015-04-30 13:56)
    Bez tego softwera do zdjec ten budynek,niegdys swietny i ladny wyglada 4 razy gorsze niz to pokazuja akurat te fotki po obrobce...Ciekawe kogo interesuje ze jakis "bohater" bitwy na Somie byl tu leczony.Tak czy owak Adolfik od Jezusa nie uciekl i nie uciekne w Dniu Sadu ostatecznego i to mnie cieszy!
  • ~kąśliwy
    (2015-04-30 14:04)
    @ ~walter2015-04-30 11:25 ale z ciebie tłuk i nieuk Walterze. Dewastacja tego kompleksu zaczęła się od czasów Zjednoczenia Niemiec po 1989 r.,, Beelitz-Heilstätten Sanatorium jest to wybudowany w1898 roku, a opuszczony w 2000 roku kompleks szpitalno-sanatoryjny złożony z około 60 budynków, w których leczono ponad 1200 chorych. W tym szpitalu leczeni byli między innymi Adolf Hitler i Erich Honecker. "
    Jesteś pewnie z tzw. Polako-Niemców - czyli ludności słowiańskiej i pruskiej ziem odzyskanych i paru Niemców się w rodzinie zaplątało. I takiś durny jak banderowcy ukraińscy, folks i ange Deutsche. Z twego rodu zdradzali Niemców i Polaków, zależało, gdzie lepiej płacili. Spadaj gnido z forum wprost do Niemiec lub najlepiej USA - tam manna z nieba leci.
  • ~benek
    (2015-05-05 12:09)
    ten niemiecki fotograf zawsze robi zdjecia budynkow przed ich spaleniem taki przypadek
  • ~And192
    (2015-04-30 08:49)
    Bitwa nad Sommą (bo to rzeka). Bitwa pod Lipskiem (bo to miasto). Hej!
  • ~stefcio
    (2015-04-30 11:07)
    takiej budowli nigdzie nie spotkasz to prawdziwy cud