• ~inż.
    (2015-08-07 22:03)
    Co to jest ciepło i co to jest temperatura, w jakich jednostkach mierzy się jedno, a w jakich drugie? Do szkoły gimbusy.
  • ~Cyklon
    (2015-08-08 10:17)
    Ukraińscy zbrodniarze, oddajcie nam polskie wsie i miasta.
    @silesian, było uczyć się historii, to były Kuty w Karpatach, nielogiczne aby miejscowość blisko Kamieńca Podolskiego tuż przy granicy z ZSRR który był agresorem wspólnie z III Rzeszą była miejscem ewakuacji wojska - kto tak sądzi musi być debilem.
  • ~Silesian
    (2015-08-07 21:29)
    "To Zaleszczyki, popularny przed wojną kurort" przez które dzielny Wódz Naczelny spierdzielał z pełnymi spodniami.
    Tak, pamiętam.
  • ~sder
    (2015-08-08 13:03)
    panowie i burżuje odpoczywali i teraz odpoczywają gnojąc biednych
  • ~lokiujyhtgrf
    (2015-08-08 14:36)
    re: Silesian No paczpan, całkiem ładne doły w Katyniu czekały, a tu taki afront.
  • ~dzienniktoŻetelność
    (2015-08-08 14:31)
    Gdzie jest moja odpowiedź do Silesian pisana wczoraj, dziś rano jeszcze była?
    Jego jest, mojej nie ma.
    Zmieniacie daty, godziny, usuwacie. Artykuł ten sam.
    I żenada- dajecie takie "cuś" -07.08.2015, 15:20 | Aktualizacja: 07.08.2015, 15:25
    Żałosne to. Orwell i jego Rok 1984 w pełnej krasie.
  • ~lokiujyhtgrf
    (2015-08-08 14:26)
    Gdzie jest moja odpowiedź do~Silesian pisana wczoraj, dziś rano jeszcze była?
    Jego jest, mojej nie ma.
    Zmieniacie daty, godziny, usuwacie. Artykuł ten sam.
    I żenada- dajecie takie "cuś" -07.08.2015, 15:20 | Aktualizacja: 07.08.2015, 15:25
    Żałosne to. Orwell i jego Rok 1984 w pełnej krasie.