• ~karla
    2016-10-03 06:55
    trzeba być mało wykształconym by pisać, że ktoś walczył z hitlerem mnie zawsze uczono, że to byli mniemcy,
  • ~oficer rezerwy
    2016-10-03 08:25
    wybudowane z polskie pieniądze walczyły za zdradziecka anglę. a rydz śmigły był durniem.i beck też
  • ~xxx
    2016-10-04 10:12
    Ta przedwojenna flota to duma czy głupota rządzących Polską?? Jaką rolę odegrała w wojnie??? Gdyby te niszczyciele pozostały w Gdyni to niemieckie lotnictwo zatopiłoby je w ciągu 15 minut!! Ogromne pieniądze na idiotyczną flotę zostały wyrzucone w błoto!!
  • ~KMS
    2016-10-02 20:40
    ORP Sęp uciekł....., żeby walczyć z Hitlerem? Tylko pierwsza cześć zdania jest prawdziwa. Po co zakłamywać rzeczywistość tą drugą? Gdyby go nie odebrano ze stoczni może przejęli by go Brytyjczycy i powalczyłby?
  • ~V-2
    2016-10-04 18:39
    UCIEKŁ JAK RYDZ, BECK, MOŚCICKI
  • ~ax
    2016-10-04 16:42
    dzisiaj nawet takich nie mają ,!!!! polityka złodziejska i liczą na nato,durnie nic wiecej.zawsze licz na siebie samego
  • ~darek1963
    2016-10-06 00:35
    komentarze bez sensu, po jakiego wuja tutaj się wypowiadacie, co wnieśliście do dyskusji związanej z powyższym artykułem?
  • ~xyz
    2016-10-03 15:47
    Walczył internowany w Szwecji.
  • ~Krutka Chistoria Woyenna
    2016-10-12 13:24
    Jak uciekly to strefily. Tak samo armia I rzad daly dyla, a reszta Polakow co zostala, z okupantami sie prostytuowala.
  • ~slazaczek
    2016-10-14 17:09
    w1939 podobno mielismy silna armie na koniach -najlepszy wywiad /wspanialych generalow i politykow-.Pokazali w czasie wojny jak nalezy uciekac praez zaleszczyki do rumunii/aby nie polamac sobie nog..dzisiaj sa bohaterami.