• ~wyborca/Zmowmy za Nich paciorek.
  2016-11-01 13:47
  Moze nie wypada pisac, ale mamy w historii wspolczesnej groby , ktorych nikt nie odwiedza. Po prostu miliony Ludzi wyjezdza na roboty, i wykonuja Tam prace najbardziej niebezpieczne, czasem az glupio ryzykowne, i nie to ze z wlasnego wyboru, ale system wepchal Ich w ta czelusc, i po prostu nikt Ich nie zabral do Domu. Zostali Daleko na zawsze.Temat wstydliwy i pomijany. Gdy byly lata chude , to Oni utrzymywali , zywili i ubierali, chocby w uzywane ciuchy najbiedniejszych. Zapalmy im swieczke.
 • ~mkk
  2016-11-01 13:52
  Największym skandalem było zniszczenie grobów prawosławnych - i to już po 1990 roku. Starych i pieknych. Na ich miejsce po prostu pochowali "się" katolicy - za zezwoleniem administratora, czyli Katedry. To było przemilczane barbarzyństwo. Na plus: odnowienie grobów z wojny 1920, karygodnie zaniedbanych w czasach PRLu.
 • ~Piast
  2016-11-01 16:20
  W Radomsku jest tzw stary cmentarz założony w końcu 18 w z grobami prawosławnymi urzędników carskiej które są odrestaurowany i nikt nie robi z tego powodu sensacji. (
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Paweł Kasprzak z nieformalnej grupy Obywatele RP

  Lider Obywateli RP: 80. miesięcznicy smoleńskiej nie będzie, zajmiemy Kaczyńskiemu krzyż

 • Viktor Orban i Beata Szydło

  Premier Szydło rozmawiała w Krakowie z premierem Węgier. Powitały ją okrzyki: To jest Kraków, a nie Moskwa

 • Andrzej Rzepliński

  Andrzej Rzepliński chciał pozwać prezydenta Dudę i trzech sędziów TK. Sąd odrzucił jego wnioski

Zobacz więcej