Największy skandal w historii Akademii Szwedzkiej. Przeciek ws. Nobla dla Szymborskiej, w tle oskarżenia o gwałt

Mąż członkini Akademii Szwedzkiej ujawnił nazwiska siedmiu laureatów literackiej Nagrody Nobla przed ich ogłoszeniem. Do przecieku miało dojść m.in. w przypadku Wisławy Szymborskiej - poinformował we wtorek dziennik "Dagens Nyheter".

wróć do artykułu
  • ~jp
    (2018-04-10 14:22)
    Skoro Akademia Szwedzka ma scisle powiazania z gwalcicielami - to przestaje dziwic fakt, iz wiekszosc laureatow nagrody Nobla w dziedzinie literatury w przeciagu ostatnich kilkunastu lat to komunisci albo marksisci kulturowi.
  • ~On
    (2018-04-10 14:51)
    Ale to juz zestarzala lawenda! Kogo jeszcze interesuje? Po tylu latach?
  • ~paco
    (2018-04-10 15:29)
    Jean-Claude Arnault oskarżany jest także o gwałty i molestowanie seksualne przez 18 kobiet ze świata kultury. On molestował czy był molestowany PRZEZ 18 kobiet?
  • ~legendarny Władek
    (2018-04-10 15:32)
    Lewackie szambo wystrzeliło !!!
  • ~uf
    (2018-04-10 16:47)
    Czi Jean-Claude Arnault zgwałcił Panią Szymborską ? Widać, że to Szwed PO niemiecku napisał dla niemieckiego dziennika, a przetłumaczył ten wypastowany kaban z GW !
  • ~chyba tak
    (2018-04-10 16:52)
    On gwałcił, czy jego gwałciły ? A może tak PO .nowoczesnemu, na zmianę, raz on a PO tem dla rewanżu one ?
  • ~komunistyczna poetka
    (2018-04-10 18:08)
    towarzyszka Szymborska wraz z innymi towarzyszami literatami podpisała się się pod listem z żądaniem aby jak najszybciej wykonać wyroki śmierci na księżach kurii krakowskiej w sfingowanym przez komunistów procesie, ten etap z życia tej komunistycznej poetki został wszędzie wymazany ale są tacy, którzy to pamiętają, komunistyczna morderczyni
  • ~Kotek miau sen: śniła mu się rzeka pełna mleka...
    (2018-04-10 18:31)
    @ "Do przecieku miało dojść m.in. w przypadku ..." -------------- Miauo dojść - ale czy doszuo? -------------- Tak zwanym dziennikarzom też się śni pełna micha i każdą brednię, którą chytrze i lękliwie podpierają magicznym według nich słówkiem "miau", wydrukują w celu bicia piany! - A w tej pianie niestety tyle mleka - co kot napłakau... --------------- Jednym słowem - to są takie nasze dziennikarskie kotki-pieszczoszki każdego systemu! - Chcieliby powiedzieć, jak byuo naprawdę, ale się boją! - A dla erotomanów mają zawsze jeszcze jakąś wisinkę w postaci "podejrzenia o gwałt"!
  • ~@ Mąż członkini Akademii Szwedzkiej ujawnił...
    (2018-04-10 18:37)
    To prawie tak samo jak żona członka polskiej junty wojskowej "ujawniła"... -------------------- Przecież wiadomo, że wszystkie "ujawnienia" są robione na obstalunek - bo komuś aktualnie zależy na wykorzystaniu haków na osobistego wroga!
  • ~Czytam tylko tytuły!
    (2018-04-10 18:40)
    I już się podnieciłem wizją zgwałconej Szymborskiej - ale spojrzałem na zdjcie i fujara mi obwisła!
  • ~Tradycyjna prostytucja to pikuś!
    (2018-04-10 18:49)
    Specjalnością naszych czasów jest prostytucja polityczna! - Szymborska to sztandarowy przykład tej "rewolucji kulturowej"! Córy Koryntu dawały du py - a córy rewolucji dają mózgu!
  • ~A mnie po prostu rozpiera ciekawość -
    (2018-04-10 19:12)
    - czy ten Jean-Claude Arnault gwałcił albo chociaż molestował seksualnie Szymborską - i kiedy?
  • ~oni nas juz najezdzali, a my ich jeszcze nie to jest roznica
    (2018-04-10 19:13)
    oni majo swoje, a my tez juz mieli i hazardowa i cos tam bylo z paragonowa, zegarkowa, drogowa, miedziowa, stoczniowa,aha weglowa, amberowa, sledziowa, podsluchowa, podtynkowa i nadtynkowa, , i wyglada, ze bujemy ich w leb, ale oni nas najezdzali, a my ich jeszcze nie
  • ~to przez ten DYNAMIT/ w portkach
    (2018-04-10 19:18)
    a co z reszta Noblistek i Noblistow ?
  • ~ewa koby
    (2018-04-10 19:28)
    ewa koby o ala la la! trzeba sprawdzic ?przyznajacych nagrode nobla w 1995 roku przewidzieli gdzie uderzy prywatny terrorrysta osama bin laden ps przyznawanie nagrody nobla to nie legalna instytucja wg demokracji dziala dla demookradacji wwiecie ????!!!!
  • ~meszuge
    (2018-04-10 22:15)
    jak czytam te internetowe brednie tutaj i na innych portalach gazet czy witryn.....to mam wrażenie że świat ześwirował kompletnie ciekawe jak daleko głupta sięgnie?bo przecież wszystko ma swój kres:) hehehehehehehehehehe
  • ~a co z reszta Noblistek i Noblistow ?przeciez nie wszyscy
    (2018-04-10 22:19)
    no to w szkle beda teraz mieli pelno roboty i beda sie ulewac
  • ~chr,
    (2018-04-10 23:26)
    w kosciele katolickim w Polsce jest wielokrotnie wiecej gwalcicieli niz w Akademii Nagrody Nobla i trza najpierw z tam zrobic porzondek.
  • ~Teraz do mnie dotarło!
    (2018-04-11 00:37)
    Teraz narzeszcie rozumiem te wszystkie zdjęcia Bolka z nimfetkami w jacuzzi!
  • ~z Kanady
    (2018-04-11 06:38)
    Czytajac tytul - myslalam, ze ktos zgwalcil lub chcial zgwalcic Szymborka w Akademii Szwedzkiej podczas rozdania nagod.

Może zainteresować Cię też:

  • Polska policja;radiowóz

    Z magazynu skradziono kilkadziesiąt pistoletów maszynowych typu Rak, amunicję i granaty

  • Hanna Gronkiewicz-Waltz

    Gronkiewicz-Waltz: Apeluję do Patryka Jakiego, żeby jak najszybciej oddał mi pieniądze z grzywien

  • Robert Lewandowski

    Lewandowski ogłosił w szatni Bayernu Monachium, że chce odejść do Realu Madryt

Zobacz więcej