• ~ciek kawy
    2015-03-24 08:38
    Każdy ma prawo pisać co mu sie podoba i nie podoba. Ale dlaczego wpuszcza się na ekran wpisy takie jak "pleple bania" czy "niesiejenieorze", które przysyłane są z serwerów ROSYJSKICH ? Admin zaspał, czy może świadomie POMAGA WROGIEMU PAŃSTWU ?
  • ~ajwaj
    2015-03-24 08:16
    Putin wypłać nam odszkodowania
  • ~@niesiejenieoze
    2015-03-24 08:30
    katole powinni ci załatwić kopanie dupy w 1989 i raus do rosji komusza świnio
  • ~Spisanebędączynyirozmowy
    2015-03-24 08:14
    W roku 1933 specjalna delegacja SS odwiedziła ZSRS aby przyjrzeć sie organizacji i funkcjonowaniu obozów GUŁAG.
    Wzorując się na nich, nazistowskie NIEMCY zorganizowały swoje obozy koncentracyjne.
    I jak Auschwitz ma się nie powtórzyć w przyszłości, skoro jego pierwowzór nadal istnieje w Rosji ???
  • ~kronikarz
    2015-03-24 08:25
    do @NEMO - wystarczy obejrzeć film nakręcony przez BBC (mam nadzieję, że nie posądzasz ją o sympatię do Kościoła Katolickiego). BBC wynajęło 20 historyków m.in. z Oxfordu i Cambridge, którzy przeanalizowali doskonale zachowane archiwa Inkwizycji w Hiszpanii. Okazało sie wtedy, ze cała współczesna "wiedza" o Inkwizycji pochodzi z XVII-wiecznego paszkwilu napisanego przez kogoś, komu się naraziła. Okazało się na przykład, że Inkwizycja jako pierwsza wprowadziła instytucję OBROŃCY do procesu. Że warunki bytowe w jej więzieniach były znacznie lepsze niż w więzieniach "miejskich" (zachowały się podania o przeniesienie). Tylko 2 % więźniów Inkwizycji było torturowanych, NIKT nie był torturowany dwukrotnie. I najważniejsze odkrycie BBC: Inkwizycji przez cały czas jej istnienia (ok. 350 lat) można przypisać od 3 do 5 000 ofiar. A nie 350 000 jak to wysnuto z paszkwilu.
    Dużo się pisze o paleniu czarownic na stosach. I ani słowa o tym, że najwięcej takich stosów płonęło w KRAJACH PROTESTANCKICH.
    Tak więc, jak widzisz NEMO, do poważnej dyskusji nie wystarczą skrócone kursy. Zwłaszcza gdy Twoim wykładowcom bynajmniej nie zależało na przekazaniu słuchaczom PRAWDY. Chyba, że tej napisanej cyrylicą.
  • ~niesiejenieoze
    2015-03-24 08:16
    katole dzisia j dobrze upasieni co wam daja na obiad gotowe oni nie pracuja a żra
  • ~slowianka
    2015-03-24 09:41
    Potrzeba tylko poznac dobrze historie kto co jak w jaki sposob i kiedy. Poleciec po nazwiskach.
  • ~pietia
    2015-03-24 12:15
    @ krotko weztlowato, typowy wpis goebelsowskiego manipulanta. Twoj dziad byll nadzorca w gulagu?
  • ~hodowca kaczek
    2015-03-24 08:00
    Czas prawdy,
    Dyryguje nimi polkownik Rydzyk
    Duda , Kaczynski i Rydzyk - agenci Putina
    na pensji tego z Moskwy sa.
    Duda , Kaczynski i Rydzyk - agenci Putina !!!
    Cos w tym jest... Tylko im zalezy na rozwalaniu kraju. Agentura straszna. Ja osobiscie chcialbym sie dowiedziec cos wiecej na temat uralskich nadajników ojca grzyba.
    Dlatego ujawnili polskich agentów - zeby sparalizowac polski wywiad.
  • ~a
    2015-03-24 09:06
    Był Majdan w Kijowie - teraz jest Śląski Majdan!
    Czas na Czwarte Powstanie Śląskie, poLSKIE MOHERY RAUS ZE ŚLĄSKA!!
    Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o Polsce i Śląsku: „Dać Polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła."
    A ja dodam ze małpy to się trzyma w klatkach albo na łańcuchu!
    rzadamy:
    -zapłata odszkodowań za użytkowanie przez państwa wypędzające i zwrot skonfiskowanego majątku
    -politycznej pracy uświadamiającej na terenach wypędzen o przestepszwach polakow
    -ochrony i finansowego wsparcia państwowego dla niemieckiej mniejszości i dwujęzycznych tablic informacyjnych
    -zwrocenia prawdziwych nazw, Hirschberg a nie jelenia góra, Hindenburg nie zabrze, Breslau nie wroclaw i Stettin nie szczecin
    Niech Śląsk wróci na swoje miejsce do BUNDESREPUBLIK DEUTSCHLAND!
    poloki to są podludzie nie zasługom na ta piękna ziemia, poloki to a slurzonce, białe murzyni, śmieci Europy, polak to makumba dla pana Ślązaka albo Niemca!
    Mój Majster tak mówi polki to się nadają ino na P Putzfrauen albo Prostituirte -sprzątaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner - menele i racjo mo!
    http://www.bund-der-vertriebenen.de/
    http://www.cdu.de/grundsatzprogramm
    Glück auf, Kameraden! Oberschlesien bleibt deutsch!