• ~slowianka
    (2016-05-26 12:27)
    W Polsce nigdy nie bylo KOMUNIZMU byl SOCJALIZM. Jak bylo a jak jest teraz to inna historia. Teraz to jest prawdziwy zamordyzm czyli z deszczu pod rynne. Ten socjalizm z dzisiejszym zniewoleniem to zlobek. Dziekuje.
  • ~ku lawik
    (2016-05-26 11:19)
    Nie było bezrobocia, nie było głodu (nikt nie umarł z braku jedzenia) Dworzec centralny normalnie, budowano więcej mieszkań niż teraz (tak!) nikomu nie groziła eksmisja na ulicę, nie było bezdomnych.........a polska armia liczyła prawiee pół miliona świetnie wyszkolonych i uzbrojonych żołnierzy, niemczurów pokonalibysmy sami w kilka dni, a teraz.....
  • ~P R o p h e t
    (2016-05-26 11:11)
    To był SOCJALIZM a nie komunizm.
  • ~Asystent agenta CBA
    (2016-05-26 10:52)
    Trzy lata i będzie wielki COME BACK! Antonii Wariatkiewicz będzie prowadzić Twarde i Leopardy na Warszawę, a w kinach będą akurat grali Czas Apokalipsy 2
  • ~Barton
    (2016-05-26 11:12)
    Komunizm i lewactwo ma się dobrze i nigdy się nie skończył. Zmienił tylko barwę z czerwonej na bardziej różnobarwną — tęczową. Kto jeszcze nie wie czym jest komunizm niech spojrzy na Matuszkę Rosiję i jednego z komunistycznych dyktatorów współczesnej Europy i świata — Władimira Putina. To bodajże jeden z najbogatszych o ile nie najbogatszy człowiek świata. Jak to możliwe aby uczciwie dorobił się takiego majątku w kraju i systemie „równości, sprawiedliwości społecznej i demokracji” gdzie całe miliony ludzi przymierają z głodu? W Polsce też ludzie tracili wszystko, nierzadko życie gdy towarzysze z pod czerwonego sztandaru rozgrabiali Polskę różnymi wcieleniami „Planu Balcerowicza”.
  • ~Marta
    (2016-05-26 11:51)
    Agonia komunizmu - dobre sobie, bo komuniści rozkradli resztki po swoim marnotrawstwie i nadal są w Europie, a zwłaszcza w Komisji Europejskiej.
  • ~(**)~
    (2016-05-26 12:14)
    Der Dziennik - niemiecki brukowiec do oglupiania Polakow.
  • ~slazak
    (2016-05-26 11:38)
    jeden system totalitarny upadl, ale niestety jestesmy wlasnie swiadkami narodzin nowego FASZYZMU
  • ~wiadomość dla lemingów
    (2016-05-26 13:03)
    agonia? niech ktoś pokaże mi choć jednego komucha, któremu spadł włos z głowy ! Towarzysz Bolek zrobił dla komuchów więcej niż sam Lenin.A kiedy się już przefarbowali to sami zaczęli ujadać ,że to oni obalili komunizm , dopiero teraz strasznie kwiczą ,że koryto im odebrano!!!
  • ~Sus
    (2016-05-26 12:33)
    Szara Warszawa? Na czarno-bialych zdjeciach?! No kto by k*rwa pomyslal...