• ~ania
    (2013-05-25 13:29)
    Chwała Wieczna dla Żołnierzy Wyklętych.Bogu tylko dziękować ,że stali się dla dzisiejszej młodzieży ikonami odwagi, honoru i uczciwości.
  • ~prawda
    (2013-05-25 13:34)
    Wielki Człowiek - a drań bydłoszewski -konfident robił wszystko, aby znieważyć tę Wielką Postać - uczę swoje dzieci patriotyzmu na życiu W. Pileckiego - a jako anty polski przykład podaję bartoszewskiego
  • ~zukosa
    (2013-05-25 22:11)
    W dzisiejszej POlsce rządzą potomkowie oprawców Pileckiego. I stąd ta propaganda negatywna wobec Pileckiego.

    Ojcowie zamordowali Go fizycznie a teraz ich dzieci mordują Jego Pamięć.

  • ~Janusz
    (2013-05-25 17:04)
    Komunistom nigdy nie można wybaczyć zbrodni które popełnili na Narodzie polskim. Dzisiaj udają demokratów, tworzą partię SLD ale to ci sami spadkobiercy i wyznawcy idei komunistycznej. To oni wybili kwiat narodu polskiego, któremu udało się przeżyć hitleryzm. Komunizmu już nie.
  • ~leon
    (2013-05-25 13:31)
    Prawdziwy bohater i takich ludzi npowinno się szanować .
  • ~Autor
    (2013-05-25 17:21)
    CHWALA BOHATEROM!

    NA POhybel RUSKIM SZMATOM, KTORYCH pelno na tym forum!
  • ~K-B
    (2017-05-31 21:58)
    Tragiczny los Bohatera. Wysłany do Polski pełnej bezwzględnych i skutecznych agentów NKWD przez gen. Andersa dla jego planów wzmocnienia swojej pozycji u Anglików.
  • ~endek
    (2013-05-29 11:29)
    Ja ga.Wielu bohaterów w ten sposób zamordowano.NP gen Zagórski gen Rozwadowski QWojciech Korfanty setki robotników i chłopów z sanacyjnej wsi.Nie wspominając o mordestwach i torturach i niszczeniu ludzi z narodowej demokracji przez sanacje.
  • ~ustalmy fakty
    (2013-05-25 15:49)
    re 9992013-05-25 15:41

    @ustalmy fakty
    ---
    kultura dostosowana do adwersarza -trzeba mówić językiem ,który zrozumie.
    Ty to potrafisz " EIECEJ!"
  • ~ustalmy fakty
    (2013-05-25 17:14)
    re Tofik2013-05-25 16:39

    re~ustalmy fakty2013-05-25 15:58

    niestety ,ale od UBecji byłam daleko.Owszem słyszałam ,że metody mieli przewrotne i nie godne do naśladowania .Daleka też jestem od posądzania,bez podstaw, ludzi o zło .Jeśli piszesz ,że wiesz iż dany osobnik pisze pod wieloma nickami i wiesz co pisze to ty może masz ku temu podstawy.
    Ja odnosiłam się tylko do tego jednego wpisu.