• ~re motek
  (2014-01-22 08:51)
  szeptany życiorys jezusa był 150 lat po jego śmierci jedna baba drugiej babie obłakany tylko moze pisac jak ty ostatni debil prl
 • ~TW Leopold
  (2014-01-22 07:30)
  POdobno niesiołowi syfilis mózg zżera .
 • ~dr patafianow
  (2014-01-21 11:25)
  Za mocno bił konia.
 • ~christ
  (2014-01-21 22:12)
  od pszymusowego zaprowadzenia Chszescijanstwa w 966 roku , pszeciwko woli Narodu Polskiego , Katolicy nie tylko, ze wymordowali ok. 640 tysiecy Slowian na terenie uwczesnej Polski w ciagu 100 pierwszych lat , to jeszcze pszywlaszczyli sobie wiekszosc zwyczajow i obrzendow slowianskich , wmawiajac, ze to chszescijanskie zwyczaje. Przez ponad 1000 lat pszymusowego chszescijanstwa w Polsce Kosciol Katolicki ograbil Narod Polski na niewyobrazalna sume 8 bilionow 786,5 miliarda zlotych. Niech odda te pieniadze Narodowi a bendziemy jednym z najbogatszych krajow swiata !!!
 • ~krupskaja
  (2014-01-22 09:10)
  Nadjeżda Krupska co dawała ...ska!

  Kurde, a ja myślałem, że on wiecznie żywy!
 • ~chowaniec
  (2014-01-22 09:07)
  @ christ: Człowieku, kompromitujesz się milionowymi wyliczeniami ofiar konkwistadorów i palonych przez Kościół na stosach. Jakie są proporcje, ilu ludzi żyło na świecie w XVI w.? Kompromitujesz się bo rzezi Indian dokonywali protestanccy WASP w Ameryce Pn. a nie rycerze Hispanidadu co widać po urodzie Meksykanów itp. Latynosów. Pamiętaj, że stosy palili głównie protestanci - ostatnie w pocz. XIX w. płonęły na protestanckim wówczas Pomorzu, więc odpinkol się od Kościoła.
 • ~re motek
  (2014-01-22 08:48)
  ciemniaku pisze tak dla zgrywy a ty mało domyslny typowy katol ciemniak burak moze jarek
 • ~W drodze do 1917 roku Rozdział V: Rozkoszna dupa L
  (2014-01-21 21:58)
  Na początku lat siedemdziesiątych XX wieku we Francji ukazała się książka „Wielcy homoseksualiści”. W Żydobolszewii krążyła ona jako wydanie samizdatowe (publikacja rozpowszechniana w Związku Radzieckim bez wiedzy i zezwolenia władz/admin) zagrożone wieloletnim więzieniem dla każdego posiadacza. W książce tej jako jednym z najważniejszych „wielkich homoseksualistów” jest Lenin. Do tej skłonności, czyli „kochania inaczej” przyczynił się jego tatuś, z pochodzenia Żydo-Mongoł – Ilja Mikołajewicz.

  Książkę napisał J.W. Sokołow. Pisze on na wstępie swojej publikacji, że miał ją od dawna napisaną, ale opublikował dopiero w 2010 roku. Od czasów, gdy mógł dotrzeć do surowo wcześniej zakazanych dokumentów, zainteresowały go dokumenty osobiste działaczy tak zwanego „leninowskiego” naboru /zaciągu/, czyli elitarny rdzeń sowieckiego żydobolszewizmu. Zwrócił szczególną uwagę na tych działaczy, którzy zostali poddani represjom po śmierci Lenina. Udało mu się przejrzeć dokumenty niektórych i opublikować.

  W swoich kwerendach zdecydowany opór archiwistów napotkał w odniesieniu do pewnego zasobu dokumentów. Nie tylko odmówiono mu zgody na publikację zawartych tam faktów, ale nawet dyskusji na ten temat. Zgromadził setki reprodukcji dokumentów, ale nie mógł potem znaleźć wydawców na to, co ustalił i opisał. Dyrektorzy wydawnictw i pism „spuszczali oczy i mamrotali coś niezrozumiałego”, że „czytelnik [rosyjski] jeszcze nie dojrzał, żeby to poznać”.

  Sokołow na wstępie przypomniał oficjalną chronologię tamtych czasów, zebraną w szóstym wydaniu: „W.I. Lenin. Biografia” /1981/. Przeczytał m.in.:

  8 lipca 1917. Allilujew i Stalin odprowadzili Lenina na stację Razliw, gdzie Lenin zamieszkał w drewutni robotnika N.A. Jemielianowa /to dla ukrycia Lenina przed władzami poszukującymi go jako przestępcę politycznego/. Ale obawiano się okolicznych letników – drobnomieszczańskiej społeczności. Jemielianow dzierżawił w odległości pięciu kilometrów od jeziora Razliw niewielką łąkę, dokąd przeprawił łódką Lenina i Zinowiewa do przygotowanego wcześniej szałasu przylegającego do stogu siana, gdzie znajdowała się „sypialnia dla dwóch”.

  Tyle ten pozornie banalny w swej treści akapit z: „W.I. Lenin. Biografia”. Sokołow zadał sobie jednak intrygujące pytanie: skąd i dlaczego wziął się tam akurat Zinowiew? Czy naprawdę z obawy przed letnikami Lenin przeniósł się do tego szałasu – tej „sypialni dla dwóch”? Przecież letnicy latem znajdowali się wszędzie, po całych dniach włóczyli się w poszukiwaniu grzybów, tym samym i w pobliżu szałasu. Żyć zamkniętym w drewutni to z gruntu podejrzane. Żona lub synowa Jemielianowa codzienne przynosiły do szałasu posiłki dla dwóch ludzi. Lenin podgrzewał posiłki nad ogniskiem w kociołku, zatem ognisko czy jego dym mogły zwabić ciekawskich. Istnieje słynny obraz przedstawiający Lenina przy ognisku, czytającego notatki w świetle tego ogniska. Czytamy dalej w biografii:
 • ~bravo Israel
  (2014-01-22 06:43)
  To będzie największa tego typu operacja logistyczna i bezpieczeństwa, która wesprze bezprecedensową akcję polityczną i historyczną. Izraelski parlament - Kneset - w najbliższy poniedziałek przeniesie się do Krakowa, a kilkudziesięciu izraelskich polityków przyleci do Polski, by zwiedzić były hitlerowski obóz zagłady Auschwitz-Birkenau. Już teraz na miejscu pracują izraelskie służby, a w poniedziałek Kraków stanie się jednym z najlepiej pilnowanych miejsc na świecie. Materiał reportera programu "Polska i Świat".
 • ~motek
  (2014-01-22 07:40)
  Kneset w Polsce ? - to zajazd ż.ydobolszewików na nasz kraj

  Propaganda ż.ydowska sama rozpowszechnia różne kalumnie na Polskę i Polaków , a teraz szantazuje Polskę w imie jakiegoś truizmu. To media ż.ydowskie na calym świecie uprawiaja szeptaną propagandę przy wspólpracy polskich staliniątek w Polsce.
  Nie ma przyzwolenia na obrady Knesetu w Polsce. Niech potępia ż.ydobolszewię odpowiedzialną za zamordowanie okolo 4 mln Polaków w latach 1917 - 1955 i z.ydowskich zlodziei , ktorzy okra dli Polskę w latach stalinowskich i po 1989 roku w III RP.
  Niemcy z Rosjanami, Ż.ydami i Ukraińcami z UPA , wymordowali ponad 11 mln Polaków w czasie II wojny swiatowej, a z.ydów Niemcy wymordowali tylko 2,7 mln. Jak to sie ma do Polskich ofiar: jak 10 do 2 i Izrael, ktory powstał na mocy ONZ-towskiej rezolucji w 1948 roku, krzyczy na caly swiat o z.ydowskim holocauście. Kiedy ginelo 10 Polaków to z.ydów ginelo 2 , zatem kto poniusl wieksza ofiarę ? ?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Abp Wiktor Skworc

  Abp Skworc: Nasz premier to człowiek dynamiczny, poradził sobie z bankami, może sobie poradzi i z bramkami

 • Protestujący opuścili Sejm

  Protestujący opuścili Sejm. Ksiądz Lemański: Chciałem was przeprosić za milczenie Kościoła i obrzydliwe głosy jego niektórych przedstawicieli

 • Pomnik na Placu Piłsudskiego

  Mężczyzna wdrapał się na pomnik smoleński? Policja odpowiada: Istnieje coś takiego jak fotomontaż

Zobacz więcej