• ~ROBSON
    (2014-04-24 08:22)
    ~~olon64~~~taka PRAWDA!!!
  • ~radek knapp
    (2014-04-24 09:14)
    To nie tylko Kryze ale i Hryckowian zamordował Pileckiego. tak gwoli ściśłości
  • ~kolo
    (2014-04-25 22:17)
    a dlaczego tu dano zdjecie borysa szyca nieudolnie przerobione?
  • ~sig69
    (2014-04-24 20:32)
    Jakis duren albo gud(l)aj udajacy durnia napisal, ze 'Polak mordowal Polaka'. Nie Polak tylko klika jewre(j)skich slugusow Stalina (nazwiska sa znane, zaczynajac z 'gory' od Bermana, Rozanskiego, Fejgina, itd. ). Finalnego morderstwa sadowego dokonala jew(r)ejka Fejga Mindla Danielak = 'Helena Wolinska', ktora schronila sie w Wielkiej Brytanii gdzie komfortowo dozyla poznego wieku gdyz pajace rzadzacy 'wolna' Polska nie potrafili przeprowadzic jej ekstradycji od brytyjaskich 'sojusznikow' (w ostatecznosci powinni ja porwac albo zlikwidowac tak jak to robi Izrael ze swoimi wrogami).
  • ~nj
    (2014-04-24 18:44)
    CZESC JEGO PAMIECI i WSZYSTKICH POMORDOWANYCH przez ruskich,ubekow sbekow i inne wszy.
  • ~dan
    (2014-04-24 10:36)
    tak sie zastanawiam do jakiego stopnia trzeba bylo byc debilem a mam na mysli tych wszystkch generalow aby nie umiec ocenic sytuacji widzac ze rosjanie maja coraz wieksza przewage nad niemcami i zblizaja sie do Polski Nie wiem na co oni liczyli ze wzniecajac powstanie wygraja wojne z ruskami nie majac poparcia zachodu a nawet spoleczenstwa ktore witalo ruskow jak wyzwolicieli.
  • ~kad
    (2014-04-24 10:17)
    musial miec duze zaslugi ze tak go wyrozniono.
  • ~macia co maca
    (2014-04-24 09:28)
    Mam takich fotek na kopy, całe stosy, kacapy zza buga i folksdojcze zza odry drukowały tego bez opamietania, aby polskie sługusy uSSraństwa miały czym sie zająć jak nie kopulują i wódą łeb zalewają
  • ~holysz