• ~ZbyszekD
    2014-05-25 09:43
    VX2014-05-24 20:46 pół świadek to taki na pół wiarygodny. Jak nie robisz byków to rzuć we mnie kamieniem. Było kiedyś ogólnopolskie dyktando nie zakwalifikował bym się nawet do 1/16 finału.
  • ~radek
    2014-05-24 01:01
    my mamy rzadowego samobojce ktory sieje rownierz spustoszenie
  • ~J-24
    2014-05-24 06:57
    Do adelaide ---Trzeba nie taczkę ale wóz drabiniasty ażeby całe to zsemrano-kopane towarzystwo wywieżdż na śmietnik --historii.
  • ~jorguś2
    2014-05-24 08:22
    do adelajde ...g...prowda
  • ~TAK
    2014-05-24 08:18
    Nie zginęli---umarli śmiercią naturalną , z racji wykonywania swojego zawodu...
  • ~hmm
    2014-05-24 08:38
    @adelajdo: mam pytanie do ciebie jako agentki: ty ruska, czy pisiata?
  • ~motek
    2014-05-24 10:23
    Absolutny kult!
    Daje do myślenia:-)
  • ~motek
    2014-05-24 10:38
    Na codzień u Boniklajdów:
    K: Ej...stary...po śniadaniu z dziećmi do parku!
    B: Ej...stara...zbaraniałaś? A co z napadem, chłopaki czekają!?...
    Nie, dziękuję:-)
  • ~ZbyszekD
    2014-05-24 14:36
    Czy to nie ironia losu, że do historii przechodzą pospolici bandyci, a o jakimś tam Kowalskim nikt nie będzie pamiętał. Nie cierpię filmów gangsterskich, w których Amerykanie chyba się lubują, bo produkują tego masę; o prawdziwych gangsterach jak Al Capone i tej parze ale i innych wyimaginowanych postaciach pół świadka.. Lubię aktora De Niro, ale niestety dużo występuje w filmach gangsterskich.
  • ~VX
    2014-05-24 20:46
    Do Zbyszka D: Co tu dużo gadać - rozwaliłeś mnie tym "pół świadka" :):):)