• ~pol anka
    2014-07-17 17:05
    w polskiej literaturze występuje epizod z carem, też jeden gość chciał Go Cara ZABIĆ. W tamtych czasach normalna sprawa, a I wojna światowa od czego się zaczęła? Ale ta zbrodnia to co innego, BOLSZEWICY to zrobili, więcej pokory
  • ~Igor
    2014-07-21 12:47
    Tak zamordowali rodzine Cara i wszystkie jego małe dzieci! Nie zapominajcie o tym, że oni morduja i dzieci.
  • ~gosc
    2014-07-31 20:21
    car mogl zyc nie było by komuny
  • ~ewa koby
    2014-07-17 19:59
    kto to byli ci bolszewicy zyd lenin czy ... kto spowodowal 1 i 2 wojne swiatowa ala szantarz holokaustu i ta polityke nienawici wciagaja cala eu i usa chinczycy sie smieja ewa oby
  • ~V for Vendetta
    2014-07-17 22:40
    Dowódcą tego szwadronu był niejaki Jakow Swierdłow, od którego
    to nazwiska Jekatierinburg dostał nową nazwę. Polecam zapoznanie się
    z jego wizerunkiem w necie. Wszystko będzie jasne.
  • ~gosc
    2014-07-17 22:05
    to sa gadziny,ktore nosila i nosi swieta ziemia .
  • ~R.H.
    2014-07-17 13:40
    Ponownie pytam o udziale Imre Nagy w ekipie mordującej rodzinę cara !
  • ~m.mis...
    2014-07-24 21:03
    Historia dowodzi, że tam u nich żaden car nie zszedł z tego łez padołu własną śmiercią. To samo spotkało też Lenina i samego Stalina, których uznawano za nieśmiertelnych. Pożyjemy, zobaczymy jak będzie z następcami ?
  • ~alex jones fan
    2014-07-17 20:43
    Widac ze mam racje,niestety! Wiekszosc nawet nic nie wie,ani dlaczego stala sie 1.Wielka Wojna ,kto mial i nadal ma 90% swiatowych pieniedzy/kapitalu,kto finansowal i Rewolucje pazdziernikowa ale i Stalina i Adolfika w 2.Wojnie?! Tkwicie w "podrecznikach historii" pisanej dla mas i ludu pracujacego.Niestety!
  • ~bogdan
    2014-07-24 21:21
    artykuł idioty dla idioty